Saç Ekimi Nedir – Nasıl Yapılır – Merkezleri

  saç ekimi nedir nasıl yapılır

  Saç ekimi hakkında bilmeniz gereken önemli bilgileri makalemizde bulabileceksiniz. Özellikle Türk erkeklerinin en önemli sorunu saç dökülmesi ve kelliktir. Saçların dökülmesi ve kel kalınması fiziki görünümü ciddi şekilde bozmakta ve bu durum bir süre sonunda psikolojik problemlere yol açmaktadır. Bu durumdan kurtulmak artık imkansız değildir. Çeşitli ilaç ve merhemler çözüm değildir. Tek ve kalıcı çözüm saç ekimi yaptırmaktır.

  Saç ekimi günümüzde çok kolaydır. Çok kolay ve kısa zaman diliminde doğal görünümlü saçlara kavuşabilirsiniz. Başınızın saç olan bölgelerinden ve ense kısmından tek tek alınan saç kökleri kel olan bölgenize enjekte edilmektedir. Bu sayede doğal ve gerçek saçlara kavuşuyor oluyorsunuz. Ekilen saçlar kendi saçınız olacak ve dilediğiniz gibi fön çerecek ve de tarayabileceksiniz. Saçlarınızı dilediğiniz zaman kestirebilecek ve yeniden uzatabileceksiniz.

   Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

   Saç ekimi gelişen teknoloji ile çok pratik uygulamalar ile yapılabilmektedir. Saçlarınızın yoğun olan bölgelerinden ve ensenizden alınan saç kök hücreleri kel olan bölgelere ekilecektir. Saç ekimi sırasında hiçbir ağrı sızı hissetmezsiniz. Ekim işlemi aneztezi ile yapılır ve başınız uyuşuk olduğu için yapılan işlemden etkilenmezsiniz. İşlem günü öncesinde bazı ilaçları kullanmamanız gerekmektedir. Saç ekim işlemi 4 ile 8 saat arasında değişmektedir. Yapılacak olan saç ekimi işlemi mevcut saçlarınızın kaybolmasına neden olmaz. Herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Bazı durumlarda birden fazla saç ekimi işlemi yapılabilmektedir. Saç ekimi işleminde en önemli aşama tercih ettiğiniz saç ekimi merkezi olacaktır. Kurumsal ve güvenilir merkezleri tercih etmeniz çok önemlidir. Kullanılan cihazlar, uzmanların deneyimi ve tecrübesi dikkat etmeniz detaylar arasında yer almaktadır. Bu şartlar altında saç ekimi yaptırabilir, kellikten kurtulabilir ve çok daha güvenli bir yaşam sürebilirsiniz.

  Saç Ekimi Merkezleri

  https://www.esteworld.com.tr/sac-ekimi

  https://sacekimturkiye.com/

  https://www.estehair.com/

   

   

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir