Saç Dökülmesi Kaderiniz Olmasın

  Yıllar geçtikçe saçlarda yaşanan dökülmeler sonucu şikayetler ortaya çıkmaktadır. Ortaya çıkan bu olumsuz sonuçlar insanları çeşitli tedavi yollarına yönlendirmektedir. Gerçek anlamda fayda görülmesi için kişiye özel yöntemlerin seçilmesi gerekmektedir. Bunların tespit edilebilmesi için profesyonel kişilerden destek alınması zorunludur. Kulaktan dolma bilgilerle, faydadan çok zarar oluşabilir.

  Saç Dökülmesi ve Seyreklik Hakkında

  Kadın ya da erkek fark etmeksizin saç dökülmesi, önü alınamayan bir durumdur. Saç dökülmesinin çok farklı nedenleri olabilmektedir. Yaş ilerledikçe kaybolan bazı enzimler sebebiyle saç dökülmesi oluşurken, kalıtsal olarak da seyredebilir. Sebebi ne olursa olsun kişi buna dur diyebilmektedir.

  Saçınıza Gereken Önemi Gösterin

  Bir yöntem olarak görülen bölge mezoterapisi saç dökülmelerini en aza indirerek etkisini azaltması ile bilinmektedir. Sağlıklı saç uzaması ve sağlam kökler için gerekli vitamin ve mineral yapılarının saç köklerine enjekte edilmesi ve bekletilmesi yardımıyla uygulanan yöntemle hastalar sonuç alabilmektedir. Saç dökülmesinin nedeni araştırılarak buna uygun bir tedavi yöntemi uygulanmaktadır. Kısa sürede mucize beklenmesi yanlış olacaktır. Hastanın saç tipi, yaşı, psikolojik durumu gibi etmenler göz önünde bulundurularak bir tedavi yöntemi ve uygulama programı ortaya çıkartılır. Bu seçim tamamen kişiye özel hazırlanmaktadır.

  Saç Köklerinizi Güçlendirin

  Saç dökülmesinde kullanılan diğer bir yöntem de prp saç tedavisi olarak nitelendirilir. Prp sistemi ile kıl köklerindeki kan tüplere alınarak farklı kimyasal yöntemlerle santifirüj edilmesi ve dökülmeyi yavaşlatıcı hatta kesici vitamin ve minerallerin karışımı ile kanın faydalı hale getirilmesini kapsamaktadır. Temizlenen kan tekrar alındığı bölgeye enjekte edilir. Bu yöntemle kan dolaşım kalitesi yükseltilerek, köklerin deriye tutunması pekiştirilmektedir. Bu yöntemde de hastanın bölge yapısına göre tedavi yöntemi belirlenir. Seans sıklığı ve sayısı da buna göre belirlenir ve uygulanır.

  Fiyatları Hakkında

  Prp tedavisi, uygulama bazlı olarak farklı fiyatlara sahiptir. Piyasada orjinal ve yan sanayi ürünler mevcuttur. Bu sebepten doktorunuzun yönlendirmelerine uymanız önerilmektedir. prp tedavisi fiyatları, doktorunuzun uygun gördüğü aşamalara göre şekillenmektedir. Tahmini bir fiyat verilmesi doğru olmayacaktır. Cilt tipiniz, hastalığınızın durumu vb. özelliklerinize göre sonuç odaklı bir tedavi programına göre belirlenmektedir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir