NUXE

  1989 yılında Aliza Jabes tarafından Fransa’nın Paris kentinde kurulan Nuxe, ürünlerini ve spa’larını kendine inanarak, duyularının onu yönlendirmesine izin vererek ve içgüdülerini izleyerek geliştirmiş bir markadır. Bu felsefeye sıkı sıkıya bağlı olan marka sıradanlıktan uzak güzellik anlayışını savunur.

  Nuxe dünya genelinde sevilen ve adeta birer kült haline gelmiş her bir ürünü, güzellik ve cilt bakımına yönelik duyusal yaklaşımdan ödün vermeyen, içgüdüsel bir yaklaşımın sonucuyla ürettiğinin altını çizerek klişelerden uzak, özgürleştiren bir güzellik anlayışını yansıttığına değinir.

  Araştırma ve Beraberinde Gelen Mükemmellik: Nuxe

  Dünya genelinde sevilen ve kullanıcıları tarafından takdir ve başarı toplayan Nuxe, araştırma ve mükemmelliği her şeyin üzerinde tutmaktadır. Öyle ki duyuların uyanışını doğanın gücü ve bilimsel çalışmalarla buluşturduğu ürünleri bu kaliteli araştırma süreçlerine borçludur.

  Çalışma ekibinde bulunan uzmanlar da kurucu Aliza Jabes ile aynı felsefeye inanır. Doğadan ilham aldıkları formülasyonları ve bu formülasyonlar üzerinde yürütülen etkili araştırmaları sonucu başarıdan başarıya koşan Nuxe meydana gelmiştir.

  İnovasyonlara özgürce imza atan ve sezgilere tam olarak güvenerek bunların takip edilmesine inanan marka ulaşılabilir konumdaki bir laboratuar ile birlikte eşine zor rastlanır Fransız kozmetik şirketlerinden biri haline gelmiştir.

  Fransa’nın en yenilikçi şirketlerinden biri olan Nuxe, Fransa Ulusal Endüstriyel Mülkiyet Enstitüsü INPI (Institut National de la Propriété Industrielle) tarafından tüm takdirleri toplamış ve piyasaya sunduğu ürünleriyle de oldukça etkin bir kitleye sahip olmuştur.

  Köklere Sahip Çıkan Bir Anlayışın Ürünü

  Köklerine yakın olma felsefesi ile hareket eden marka tüm Nuxe ürünlerini çoğu baştan aşağı yenilenen Nuxe fabrikasında üretmekte ve piyasaya buradan ürün sağlamaktadır. Fabrikası Fransa’da bulunan marka köklerine yakın olma düşüncesine oldukça büyük oranda bağlıdır. Öyle ki Nuxe, Fransız kozmetik alanındaki en büyük isimlerden bazılarının yuvası olarak bilinen dinamik Kozmetik Vadisi’nin bir parçası halindedir ve dünyaya buradan seslenir.

  Özenle seçilen formüllere sahip olan ve yine tüm cilt tiplerine uygun seçilen içerikleri ile oldukça sevilen dermokozmetik markası Nuxe, yoğun araştırmalarla desteklenen formülasyonlarına kendi köklerinde nefes vermektedir. Kullanıcılarına detaylı bir cilt bakımı imkânı sunan ve kadınlar ile erkeklere özel formülleri bulunan markanın ürünleri oldukça etkilidir. Her cilt tipine uygun ve her cilt tipinin ihtiyaçlarına özel olarak geliştirilen formülleri ile cildinize yararlı bir bakım yapmak için Nuxe her zaman sizin yanınızdadır.

  Güzelliğe Verilmiş Bir Söz

  Nuxe tüm müşterilerinin güzel görünmeleri ve iyi hissetmelerini önemsemektedir. İç görüye ve hislere önem vererek doğadan ilham alma konusunda kararlı olan marka, ürünlerini yüksek standartlarda formüle ederek her bireye güzel görünme ve iyi hissetme sözü verir.

  Hiçbir ürününde paraben, mineral yağ, hayvansal madde veya plastik mikro-boncuk içermeyen Nuxe, dermokozmetik alanında son derece başarılıdır. Tüm ürünlerinin yüksek kalitede olduğunu, Fransa’da üretildiğini, hayvanlar üzerinde test edilmediğini ve yürürlükteki yönetmeliklere uygunluğunu garanti eden Nuxe cilt sorunlarını ve oluşabilecek sorunları ortadan kaldırmak için geliştirilmiştir.

  Dermokozmetik.com ile Güzellik Sizinle

  Nuxe kozmetik pazarına girdiği 1989 yılından bugüne ürettiği başarılı ve etkili ürünleriyle sevilmektedir. Sizler de Nuxe dünyasının etkili ve başarılı ürünlerine dermokozmetik.com adresimiz üzerinden inceleyebilir, cilt tipinize uygun ürününüzü belirleyerek sağlıklı ve ışıldayan bir cilde kavuşabilirsiniz.

  Dermokozmetik sitesine linkten girip ürünleri inceleyebilirsiniz: https://www.dermokozmetik.com/

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir