Hafta Sonu Yaklaşırken: Rahat Kombinler

  Hafta sonu yaklaşırken planlar şimdiden yapılmaya başlamıştır, eminiz.  Arkadaş buluşmaları, uzun kahvaltı keyifleri, deniz kenarında güzel bir kafede en yakın dostlarla içilen güzel bir kahve derken liste uzar da uzar. Peki, hafta sonu planlarında hem enerjinizi yüksek tutacak hem de sizi ne giyeceğim derdinden kurtaracak bir öneriye hazır mısınız? İşte güneşin cömertçe parlayacağı bu hafta sonu için en ideal parçalardan birisi: midi boy etekler.

  Siz de bu hafta sonu enerjinizi renkli midi boy eteklerle yükseltmek istiyorsanız sizin için hazırladığımız kombin önerilerine göz atabilir, ne giyeceğim derdinden kurtulabilirsiniz.

  İlk önerimiz: romantik tavır

  Midi boy etekler romantik ve sevimli bir tarza sahiptir. İlk tercih olarak eteğin bu haline vurgu yapabilir, hafta sonu için daha rahat ve spor bir kombin elde edebilirsiniz.

  Renkli etekler- kısa topuklar

  Gelelim sezonun en trend parçalarından birisine! Renkli bir midi boy eteği kısa topuklu bir ayakkabı ile birlikte kullanarak hem daha uzun hem daha ince gözükmeye ne dersiniz?

  Metalik parıltılar

  Birkaç sezondur ön plana çıkan metalik renk trendini göz ardı edemeyiz di mi? Renkli midi boy eteklerinizi rose, gold ve bronz ayakkabılar ile tamamlayarak ister gündüz isterseniz gece şıklığına farklı bir yorum getirebilirsiniz.

   

  Rahatlık mod on

  En rahat ve en spor haliniz ile hafta sonu planlarınıza dâhil olmak istiyorsanız midi boy etekleri kullanmanız gereken ayakkabı modeli bellidir: sneakerlar. En sevdiğiniz sneaker model ayakkabıyı midi boy eteğiniz ile denemek için daha ne bekliyorsunuz?

  Kaynak: buseterim.com.tr

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir