Sezonun Yeni İkilisi: Pötikareli Parçalar-Hasır Çantalar

    Yeni sezon tüm iddiası ve renkliliği ile vitrinlerde görücüye çıkmaya başladı. Güneşin etkisini hissettirmesi ile birlikte de sokak modasında yeni sezonun izlerini görür olduk. Peki, moda trendlerini yakından takip eden, sokak modasına yön veren ve stil sahibi kızların yeni sezonda asla vazgeçmeyeceği parçalar nelerdir diye sorsak hiç şüphesiz iki parçayı şimdiden söyleyebiliriz. İşte cool ve moda dâhisi kızların yeni sezonda en çok tercih edeceği parçalardan ikisi: hasır çantalar ve kareli parçalar.

    Pötikare trendinin daha sezon başlamadan trend olacağını ünlü moda haftalarının sokak stillerinde zaten görmüştük. Havaların ısınması ile birlikte de pötikare deseni ile tasarlanan midi etekler, maksi elbiseler, omuzları açık bluzlar ve gömlekler ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında ön sıralarda olan parçalar haline geldi. Bu yaz sezonunda üniforma haline geleceğini şimdiden ilan eden pötikareli parçalar sizin de alışveriş listenizin üst sıralarında yer almalı, bizden söylemesi.

    Sezonun en iddialı bir diğer trendi ise hiç şüphesiz hasır çantalar. Biraz bohem, biraz yazlık biraz da plaj rahatlığını hatırlatan hasır çantalar; yaz mevsiminin tüm enerjisini sokak modasına taşımaya hazırlanıyor. Modayı yakından takip eden kızlar ise hem pötikare trendini hem de hasır çanta modasını bir arada kullanmaktan oldukça memnunlar. Sokak modasının yeni ayrılmaz ikilisi olmaya aday pötikareli parçalar ve hasır çantalara siz de şans vermeyi ihmal etmeyin.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir