En İyi Rimel

  Her kadın hiç şüphesiz Yeşilçam’ın Sultanı Türkan Şoray gibi upuzun ve hacimli kirpiklere sahip olmak ister. Bunun için birçok markayı dener, doğru rimeli arar durur. Tabi bu arayış sırasında işe yarar ürünler olduğu kadar işe yaramayan ürünler de makyaj çantanıza misafir olabilir. Peki, bunun yerine işe piyasada en çok beğenilen ve en çok tercih edilen rimellerden başlamaya ne dersiniz? İşte en beğenilen ve en çok tercih edilen rimel markaları…

  En İyi Rimel Markaları

  *Lancome Hypnose Mascara

  İşte en çok kullanılan rimel markalarından birisi. Bu rimel hem kirpiklerinizi dolgunlaştıran hem de tek tek ayıran bir özelliğe sahip.

  Almak İçin Tıklayın 

  *Clinique High Lenghts Mascara

  Bu rimel; özel hazırlanmış yeşil fırçası ile kirpiklerinizi belirgin hale getirirken aynı zamanda içerdiği yumuşak balmumu sayesinde kirpiklerinize bakım yapmayı da ihmal etmiyor.

  Clinique-High-Impact-Extreme-Volume-Maskara-Extreme-Black

  Almak İçin Tıklayın

  *Maybeline Colossal Volum’ Express Maskara

  Rimel markaları arasında en çok tercih edilen markalardan birisi olan Maybelline markasının Colossal Volum’ Express maskarası size hem dolgun kirpikler kazandıran hem de kirpiklerinizi uzatan bir etkiye sahip.

  Almak İçin Tıklayın

  En Çok Tercih Edilen Rimel Markaları

  *Estee Lauder Sumptuos Mascara

  Özellikle ünlü makyaj uzmanları ve blogglerlar tarafından severek kullanılan Estee Lauder markasının bu rimeli özel fırçası sayesinde her kirpiği ayrı ayrı yakalıyor ve kirpiklerinizi upuzun bir hale getiriyor.

  Almak İçin Tıklayın

  *Max Factor 2000 Calorie

  Max Factor markasının en iddialı ve en çok satılan rimellerinden birisi olan Max Factor 2000 Calorie kirpiklerinizin hacmini %300 oranında attırdığını söyleyecek kadar iddialı! Hem hacimli hem de gür kirpiklere kavuşmanızı sağlayan bu rimel, en iyi rimel markaları listesinin de ilk sıralarında.

  Almak İçin Tıklayın

   

  *L’Oréal Double-Extension Mascara

  En sevilen rimel markalarından birisi olan L’Oréal Double-Extension Maskara hem kirpikleri uzatan hem de kirpiklere ekstra bir yoğunluk ve siyah renk veren güçlü bir rimeldir. Ayrıca çift taraflı özelliği sayesinde bu rimelin beyaz kısmı kirpiklerinizi besleyip dolgunlaştırırken siyah kısmı ise kirpiklerinizi belirginleştirme işine yarıyor.

  Almak İçin Tıklayın

  *Avon Super Shock Maskara

  Avon Super Shock Maskara kalın fırçası sayesinde kirpikleri hem dolgunlaştıran hem de tek tek ayıran bir etkiye sahiptir.

  Almak İçin Tıklayın

  Bonus: Rimel Nasıl Sürülür ? – Video

   

   

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir