Son Sezon Aysira Gelinlik Modelleri

  2016 -2017 gelinlik modellerine baktığımızda Aysira gelinlik koleksiyonu bu sezon fazlasıyla göz kamaştırıcı.  Gelinlik modelleri modanın kalbi olduğu kadar gelin adaylarının da kalplerinde her daim yer etmiş, her daim düşlenmiştir. Geçmişten bugüne kadar çoğunlukla feminen bir yaklaşımla klasik tarzda  hazırlanan gelinliklerde, zaman zaman da modern kesimlere hatta postmodern perspektifle de hazırlanmış  modellere rastlamaktayız. Yine de pek çok genç kız gelinlik tercihlerini prenses sendromu ile yaparlar. Zarif asil ve şık olan modelleri tercih ederler.

  Aysira gelinlik modellerini hazırlayan tasarımcılar tüm bu detayları göz önünde bulundurmuşlar ve her tarza ve her stile hitap eden modellerde gelinlikler tasarlamışlar.

  Aysira gelinlik modellerine baktığımızda zarafet ve asaletin ön planda tutulmuş olduğunu görüyoruz. Dokunulduğunda ele yumuşacık gelen kumaşlardan yapılmış gelinliklerin büyük bir özen ve itina ile incilerle, savarowski taşlarla ve dantellerle detaylandırıldığını ve özellikle de gelinliklerin etek uçlarında çok zarif dantellerin kullanıldığını görüyoruz. Her genç kızın rüyasını gerçek kılacak modeller ile aysira gelinlik, gelinlik sektöründe ilk sırada yer alacağa benziyor.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir