2017 Aysira Gelinlik Modelleri

  Ve çoğunlukla beyaz ve tonları tercih edilir. Bu sene de son yıllarda moda olan kırık beyaz akımı yine gelinlik sektörünün ilk tercih edilen renklerinden olma özelliğini koruyor. Sezonun en fazla tercih edilen gelinliklerinde görülen bir başka özellikte Fransız dantelleri.  Aysira gelinlik modellerinde Fransız dantelleri büyük bir ustalıkla kullanılmış ve çok hoş detaylar yaratılmış.

  Prenses modelleri dediğimiz eteği kabarık gelinlikler , etekleri sadece tüllerden hazırlanmış gelinlikler , yine tüllerle kat kat veya dümdüz hazırlanmış gelinlikler, etek uçlarında dantel detayı kullanılan gelinlikler çok moda. Bu sezon gelinler masallardaki prensesler gibi olacak. Aysira gelinlikmodellerinde dikkat çeken bir diğer özellik ise gelinliklerin yakaları. Straplez kesimlerin  yanı sıra kalın bantlarla hazırlanmış gelinlik yakaları gelinliklere bir prenses zarifliği ve sadeliği katıyor.

  Hayatınızın aşkı olduğunu düşündüğünüz yakışıklı prensinizle evlenirken aysira gelinlik modellerine mutlaka bakmalısınız. İçlerinde ayağınızı yerden kesecek bir gelinlik mutlaka bulacaksınız.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir