Hediye Almakta Zorlananlara Online Yaratıcı Teklifler

  Dijital dünyanın hayatın her alanına girdiği günümüzde, hediye almakta zorlananlar için sunduğumuz yaratıcı teklifler alanında fark yaratır. Sevdiği kişiye ne alacağını bilmeyenler, sürpriz yapmaktan hoşlananlar veya hediye göndereceği kişiyle aynı şehirde oturmayanlar aynı gün teslim hediye seçeneklerimizi inceleyebilirler.

   

  Unuttumsanma.com Satın Alma Seçenekleri Nelerdir?

   

  “Yaratıcı ve Farklı Hediye” sloganıyla sunduğumuz hizmetler, tüketici ihtiyaçlarına uygun olarak şekillenmiştir. Sitemizi ziyaret edenler;

  * Hediye Kutuları

  * Hediyeni Seç ve

  * Kurumsal hediye kategorilerini inceleyerek hızlı teslimat avantajını yakalayabilirler.

   

  Hediye Kutuları; Bu kategoride beğeniye sunulan ürünler, önceden hazırlanmış kutulardır. Hazır ürünler İstanbul içine aynı gün teslim hediye imkanı sunar. İstanbul dışı adresler için de hazır kutular aynı gün kargoya teslim edilir. Sayısız alternatifi tek tek incelemek yerine;

  * Kime hediye

  * Konsept kutular

  * Özel günler filtreleri kullanılarak en doğru hediye kutusu kısa zaman içinde seçilebilir.

   

  En yeniler, en ucuz ve en pahalı kutular tek tıkla sıralanabilir. Yaratıcı isimler, zengin içerikler, günlük kullanıma uygun ürünler ve şık tasarıma sahip hediye kutusu alternatifleri eşliğinde karşınızdaki kişiye gösterdiğiniz önemi gözler önüne serebilirsiniz.

   

  Hediyeni Seç; bu kategori üzerinden verilen siparişler 1-3 gün içerisinde hazırlanarak verilen adrese gönderilmek üzere kargoya teslim edilir. Bu alanda sunulan hediye alternatifleri; önceden bilinen tarihler, özel günler, planlı sürprizler, ofis hediyesi, yıl dönümü veya iş yeri çekilişleri için uygundur. Bu kategoride en popüler başlıklar arasında; aksesuarlar, çiçekler, teknolojik ürünler, lezzetli hediyelikler, indirimli modeller ve kar küresi biblolar sayılabilir.

   

  Kurumsal Hediye Alternatifleri

   

  Müşterilerle yakın ve kalıcı ilişkiler kurmak isteyen firmaların dönemsel olarak ihtiyaç duyduğu kurumsal hediye alternatifleri, profesyonel bir anlayışla tamamlanır. Süreç içerisinde müşterilerine;

  * Danışmalık

  * Hediye tasarımı

  * Markalama hizmeti

  * Özenli paketleme

  * Güvenilir teslimat ve

  * Gönderi takibi yapan unuttumsanma.com hizmetleri, memnuniyet odaklıdır.

   

  Yeni işe başlayan personelden özel günlerde sadık müşterilere kadar gönderilecek her kurumsal hediye seçeneği için ekiplerimizden her anlamda kesintisiz destek alabilirsiniz. Online olarak doldurulacak Kurumsal Hediye Teklif Formu, hayatınızı kolaylaştırır ve sadece işinize odaklanmanıza imkan sağlar.

   

  En Popüler Hediye Kutuları

   

  Hediye alma alışkanlığını yetersiz bulan ve son dönemlerin en popüler tercihleri arasında yer alan yaratıcı ve kişiye özel hediye seçeneklerinde fark yaratan unuttumsanma.com hizmetleri, tüketici taleplerinde uygun olarak güncellenir. Aranan başlıklar, hediye kutuları içinde olması istenen ürünler, ofis hediyesi seçeneklerinde günlük hayatı kurtaracak ürün tercihleri ve daha fazlası oturduğunuz yerden keyifli bir online alışveriş deneyimi yaşamanızı sağlar.

   

  Kime Hediye Kutuları

   

  Hediye alınacak kişinin kutunun merkezine oturtulduğu bu seçenekte Sevgiliye Hediye kutuları en çok beğeni toplanan başlıklar arasında sayılabilir. Erkek ve kadın arkadaşa özel olarak hazırlanan kutular, hediyeyi alacak olan kişinin her kullanımda sevgilisini hatırlamasına imkan sağlar.

   

  Güçlü Kadın Hediye Kutusu; defter, kolonya, anahtarlık, filtre kahve, çiçek, mum ve tebrik kartından oluşan kutu 35cm x 28cm x 11,5cm ölçülerindedir. Hayatının aşkına özel günlerde veya sebepsiz yere hediye göndermek isteyenler hızlı teslimat seçeneğiyle dikkat çekmeyi başarabilirler.

   

  Erkek Arkadaşa Sürpriz Hediye Kutusu; defter, tütsü, kupa, kahve, kum saati, mum ve tebrik kartından oluşan erkek sevgiliye hediye kutusu 35cm x 28cm x 11,5cm ölçüsündedir. İstanbul içi saat 13.00’e kadar verilen siparişler belirtilen lokasyonlara 10.00-19.00 saatleri arasında teslimat yapar.

   

  Konsept Kutular

   

  Bu kategoride hediye almak için sebep arayanlara özel temalar ve kutu içerikleri hazırlanmıştır. Yeni iş, arkadaşa hediye, yeni ev, geçmiş olsun, gurme, çocuk hediyeleri ve yeni anneye hediye kutuları en popüler tercihler arasında sayılabilir.

   

  İşinde Başarılar Hediye Kutusu; defter, Bambu French Press, porselen kupa, kuru meyve, kağıt ağırlığı, kum saati ve filtre kahveden oluşan arkadaşa hediye kutusu, ofis kullanımına uygun hediye alternatifleriyle dikkat çeker.

   

  Özel Günler Kategorisi

   

  Yıl içinde farklı mesleklere sahip kişiler, anneye hediye, yılbaşı, doğum günü ve babaya hediye arayanlar bu bölümü detaylı olarak inceleyebilirler.

   

  Süper Babam Hediye Kutusu; Babam Hakkında Sevdiğim Şeyler Kitabı, kupa, maket araba, çorap, kum saati ve motto karttan oluşan babaya hediye kutusu genç ya da emektar babaları mutlu eder.

   

  Unuttumsanma.com hizmetleri;  güvenli alışverişin adresidir. Kolay ve hızlı para iadesi, İstanbul için kapıda nakit ödeme fırsatı ve zengin seçenekler eşiğinde siz de aynı gün teslimli hediye fırsatını yakalayabilirsiniz.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir