Havuç Pantolon Nasıl Kombinlenir?

  havuç pantolon nasıl kombinlenir

  Kadınların severek giydiği pantolon modellerinden olan havuç pantolon modelleri 80’li yıllarda vatkalı kazaklar veya ceketler ile birlikte kombinlenirken retro tarzıyla vitrinlere yeniden gelen trend parçalardandır.

  Havuç pantolon modelleri

  Bele tam oturan formu ile ince belli olma algısı yaratan bu pantolon modelleri hem uzun hem de kısa boylu kadınları tercihleri arasında yer alıyor. Çok kilolu ve kalın belli kadınların tarzına uymasa da havuç pantolon modellerinin herkes için ideal tarzlarda tasarlanması ilgi çekmeye devam ediyor. Belden kuşaklı, pileli veya skinny jean tarzında olmak üzere farklı tasarımlarda hayat bulan bu pantolon modelleri her çeşit ayakkabı ile de kombinleri tamamlayabiliyor. Western çizme, sneakers ayakkabılar veya stilettolar ile her ortama uyum sağlayan zamansız parçalandan olan havuç pantolon modellerini her yaştan kadının giyebildiğini de unutmamak önemlidir.

  havuç pantolon kombini

  Kombinler

  Tişörtler, deri ceketler, blazer ceketler veya şık bluzler ile kombinlenen bu pantolon modelleri için dikkat edilmesi gereken tek nokta ise kalçaları büyük olan kadınların uzak durması konusudur. Çünkü kalça bölgesi kilolu olan kadınlarda havuç pantolon modellerinin daha kilolu görünmelerine neden olduğu aşikardır. Tunikler kullanılmasının da tercih edilmemesi gereken kombin önerileri arasında yer aldığı havuç pantolon modellerinin bel bölgesindeki ve kalçadaki hatları belirgin olarak ön planda tuttuğu ve zerafetle desteklediği olumlu şekilde kombinlerde avantaja çevrilebilmelidir. Kadınların en sevdiği pantolon modellerinden olan dar paça modeliyle de bilekten yeni bir form kazanarak stilini pekiştiren trend kombinlerin en iyi parçalarındandır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir