Büyüleyici Yılbaşı Kombinleri

  Kırmızı elbiseler yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezlerindendir. Fakat her gelen yeni senenin yılbaşı akşamında bıkmadan usanmadan kırmızı elbise giyen bayanlar bu durumdan sıkılmış olabilir. Şayet sizlerde yılbaşı geceleri kırmızı kombinli elbiseler giymekten bıkkınlık geçiren bayanlardansanız sizlere önereceğimiz dikkat çekici ve eğlenceli noel kombinlerinden faydalanabilirsiniz.

  Örneğin yılbaşı akşamı için yine giyilmesi ve kombinlenmesi elbise kadar kolay olan siyah bütün bir tulum giyebilirsiniz. Bu tulumu farklı aksesuarlar ve ışıltılı takılarla kombinlediğinizde kırmızı elbiseyi aratmayacak olan bir şıklığa bürünebilirsiniz. Tulumunuzu bol paçalı ve japone kollu olanlardan seçmenizi öneririz. Böylelikle altına yüksek pondlarda sivri topuklu botlardan giyerek up- uzun boylu bir bayana dönüşeceksiniz. Hatta hoş bir göğüs dekoltesi olursa daha da iyi olur. Şimdi sıra geldi bu kıyafete biraz ışıltı katmaya… Dilediğiniz renklerde ışıltılı bileklikler ve taşlı küpelerle sayesinde ışıltı konusunu da kolayca halledebilirsiniz. Sakın tırnaklarınızda  kendinden simli  ojelerden kullanmayı unutmayın…. Bu sene ojelerde koyu yeşil çok moda…  Oje önerimizse simli yeşil ojelerden olacak. Sıra geldi bu güzel kombini güzel bir kap – mantoyla taçlandırmaya. Bu konudaki önerimizse mini kürklü mantolar olacak. Örneğin bu konuda patlıcan moru bir kürkten faydalanabilirsiniz. Zira bu ağır renk üzerinizde çok tarz duracak. Elinize de iri taşlı klipsli bir portvöy alabilirsiniz keza…

  2017 Senesinin Şahı Kadifeler

  Evet, bu yıl kadife oldukça ön planda… Hatta bunu şimdiden mağazaların vitrinlerini süsleyen kadifeli yılbaşı kombinlerinden de fark etmiş olmalısınız.  Bu yüzden dilerseniz siz de kadifeden oluşan farklı tonlarda bir elbise seçebilirsiniz. Ya da kadifeyi daha farklı kombinlerde kullanabilirsiniz. Örneğin üzerinize kadife – kruvazeli dökümlü bir bluz giyebilir, altınıza da pullu payetli farklı boylardaki eteklerden giyebilirsiniz. Öte yandan farklı bir kadife kombini yaratmak gerekirse, kadife askılı bir bluzden faydalanarak altına ütü izli bol paça bir pantolon da kullanabilirsiniz. Yine bu kombini mini bir kürk manto ve lame stilettolarla tamamlamanızı öneririz. İşte size kendinizi parti havasında hissettirecek olan birçok kombin önerisi. Bu objelerin  yerlerini değiştirerek kendinizce farklı kombinlerde hazırlayabilirsiniz.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir