2019 Yılının Gelinlik Modelleri Belli Oldu

  Leylak Renkli Modeller gelinlik

  Moda haftaları yapılmaya devam ediyor ve gelinlik modelleri ortaya çıkıyor. 2019 gelinlik modelleri için yepyeni çok fazla fikir mevcut bunun yanında süregelen normal trendleri de birçok yerde görüyoruz. Gelinlik tasarımcılar tarafından her yıl güncellenen önemli bir giyim aracıdır. Bu nedenle de demode olmuş görünümleri kullanmamız mümkün olmuyor maalesef. Kumaş yapısının ve tasarımların değişmesiyle beraber görünümler çok fazla değişiyor be da beraberinde yeni modelleri ve tarzları getiriyor. 2019 yılında kumaşların daha kaliteli olduğu ve daha detaylara önem verildiğini görüyoruz. Tasarımcıların yeni yılla beraber birçok özgün örneklerini de görmemiz mümkün. Renk tercihleri olarak da mavi gelinlikleri görmemiz mümkün. Özellikle beyaz istemeyenler için iyi bir seçenek olarak ortaya sunulmuş.

  2019 ile değişik bir anlayışta yumuşak görünüm tarzıdır. Geçen senelerdeki yumuşak görünümler bu sene yerini biraz daha keskin çizgili tasarımlara yerini bırakacak gibi duruyor. Vera Wang markası beyazdan çok renkli tasarımlara yer verdi bir nevi risk aldı. Carolina Herrera ise zarif, eğlenceli, romantik ve dinamik bir koleksiyon tasarladı. Naeem Khan gelinlik markası ise süreçteki önemli trendleri ön plana çıkardı. Diğer markalarda alternatifli önerilerle karşımıza çıktılar. Bununla beraber mevsimleri dikkate alarak tasarımlarını oluşturmuşlardı. Ayrıca düğün mekanına göre tercihler ise daha bir ağırlıkta idi. Yani nasıl bir düğün yapacaksanız ona uygun modellerin kullanımlarını öne çıkarmışlardı. Markaların birbirinden geniş tasarımlı koleksiyonları da çok alternatifli idi. Şimdi de tüm modelleri detaylı bir şekilde inceleyelim.

  2019 Yılının Gelinlik Modelleri

   

  1.Leylak Renkli Modeller

  Beyaz renklerden sıyrılmanın zamanı geldi diyenler için leylak rengi yani mor tonları pistlerde sıklıkla vardı. Birçok markada bu rengi görmek mümkündü. Tabi ki de tamamen bu renk yerine hafif etkiler şeklinde dizayn edilmişti. Ferahlatıcı bir görünüm için hoş bir renk olduğunun altını çizelim.

  2.Pronovias Gelinlik Modelleri 2019

  Pronovias gelinlik markası Barselona gelinlik moda haftasında müthiş tasarımlar sundu. Yan yırtmaçlı modeller, uzun kollu tasarımlar, v yaka sırt dekolteli tarzlar, A-line modeller, tüylü mini modeller, transparan görünümler, çiçekli modeller markanın en dikkat çekici olan örnekleri idi. Birbirinden harika tasarımlar gerçekten görülmeye değerdi. Sizde gelinlik seçmek isterseniz kesinlikle göz atmanızda fayda var.

  3.Vera Wang Gelinlik Modelleri 2019

  Vera Wang markası 2019 koleksiyonu için cesur renkler seçti. Birbirinden renkli gelinlik tasarımları farklılık vaat ediyordu. Beyaz renkten sıyrılmanın zamanın geldiğinin vurgulandığı tasarımlarda belirtilmişti. Kırmızı, pembe tonları, erik renkleri, menekşe gibi renkleri gelinlik modellerinde kullanmışlardı. Sizler de beyazdan farklı renk düşünüyorsanız bu modellere bakabilirsiniz.

  4.Amsale Marka Gelinlik Modelleri 2019

  2019 yılı için Amsale harika tasarımlar derlemişti. Bu gelinlik markasının koleksiyonunda kristal ve incili taşlar, çiçek görünümleri, dantel detayları yoğunlukta idi. Bunun yanında asimetrik kesimler, dar kesimler ve vücut yapısının şeklini alan gelinlikler tasarlanmıştı. Sade tarzlara bunun yanında tül etekli modellerde koleksiyonda yer alan derlemelerdi. Sizlerde bu yeni modellere göre seçimler yapın.

  5.Elie Saab Gelinlik Koleksiyonu 2019

  Elie Saab özel günler için muhteşem kostümleri hazırlamak adına ustalığını bir kez daha konuşturdu. 2019 yılında planlanan modelleri herkesin beğenisine sundu. Klasik modeller, kabarık tarzlar, karmaşık desenli tasarımlar, çok süslü dantelli stiller, 3-D modeller koleksiyonun en dikkat çeken parçaları arasındaydı. Bu modellere göre seçimlerinizi yapabilirsiniz. Bu markanın modellerini beğendiyseniz markanın internet adresinden ya da gelinlik satışı olan noktalardan sipariş edebilirsiniz.

  6.Marchesa 2019 Gelinlik Stilleri

  Marchesa gelinlik markası 2019 yılı için çok üst düzey tasarımlar hazırlamıştı. Marka gelin adaylarına rüya gibi bir görünüm kazandırmak için birçok ayrıntıya dikkat edilerek tasarımlar yapılmıştı. Modeller arasında sunulanlar şunlardı; omuzdan yüksek kesimlik gelinlik, uzun kollu dantelli gelinlik, A-line gelinlik ,fırfır detaylı straplez gelinlik, işlemeli peçeli gelinlik modeli, katmanlı gelinlik, süslü omzu açık gelin.

  Kaynak: https://kombinkadin.com/2019-gelinlik-modelleri-ve-tum-detaylari/

  • Çok güzel modeller var teşekkür ederim.

   mavioje 9 Nisan 2019 16:55 Cevapla

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir