Top Modellerin Uyguladıkları En Değişmez Kurallar

Hani şu ekranlarda görüp gıpta ile baktığımız modellerin doğumdan sonra bile kısa bir sürede o fiziklerine nasıl kavuştuğuna siz de inanamıyorsunuz di mi? Muhteşem fizikleri ile defilelerde adeta devleşen yeni nesil top modellerin asla vazgeçmedikleri rutinlerini ise hiç merak ettiniz mi? İşte en başarılı modellerin sadık kaldıkları rutinleri…

İşin ilk adımı: uyku rutini

Dinlenmek güzel görünmenin ilk sırlarından birisidir. Bunun farkında olan ünlü modeller ne olursa olsun asla gece 8 saatten az uyumazlar. Kaliteli ve yeterli sürede bir uyku ile geçen gecenin ardından başlanılan günde cildinizin güzel gözükmesi için yapmanız gereken başka hiçbir şey yok!

Su meselesi

Az su içmek ekranlarda gördüğümüz o ünlü top modellerin en uzak durduğu şeylerden birisidir. Günlük rutinlerinde bolca su içerek hem ciltlerini parlatırlar hem de muhteşem fiziklerine katkıda bulunurlar, bizden söylemesi.

Ne yiyorlar?

Ünlü top modeller yediklerine dikkat ediyor ve rutinlerinde asla işlenmiş gıdalar bulunmuyor! Ayrıca fizikleri ile imrendiren bu top modeller paketlenmiş yiyeceklerden de kaçınıyor.

Fazla Egzersiz yapmak yanlış!

Top modeller vücutlarını zorlayan ve kapasitelerinin çok üzerine egzersiz programlarından uzak duruyorlar. Onların rutini kendilerini en iyi hissettikleri sporu düzenli bir şekilde yapmaktan yana!

İki beyazda uzak durun!

Son zamanlarda isimlerinden söz ettiren yeni nesil top modeller asla tuz ve şeker yemezler. Rutinlerinde şekerli şeylere yer yoktur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir