Yılın Düğünü Gerçekleşti! Merakla Beklenen Meghan Markle’ın Gelinliği

  Haftasonu tüm dünyanın gözü ‘yılın düğünü’ olarak ilan edilen ve aylar öncesinden merakla beklenen Prens Harry ve Meghan Markle’in düğününe kilitlendi. Aylar öncesinden hazırlıklarına başlanılan ve özellikle gelinliğin bir sır gibi saklandığı yılın düğünü kısa sürede sosyal medyanın ve dünyanın gündemine yerleşti.

   

  Düğünün en çok konuşulan detayı ise hiç şüphesiz bir sır gibi saklanan Meghan Markle’ın gelinliğiydi. İşte o gelinlik…

  Yılın en çok konuşulan düğününde, Meghan Markle seçimini Givenchy kreatif direktörü Clare Waight Keller tasarımı bir gelinlikten yana kullandı. Uzun duvaklı ve oldukça sade bir gelinlik tercih eden Meghan Markle, bu seçimi ile moda otoriterlerini ikiye böldü.

  Uzun kollu, düz kesimli ve sadece omuzlarını açıkta bırakan kayık yakalı gelinliği ile kimine göre oldukça sade kimine göre ise şık ve zarif gözüken Meghan Markle’ın gelinliğinde en dikkat çeken detay ise beş metre uzunluğundaki duvağı oldu.

  Sade gelinliğini yine zarifçe topladığı saçları ve oldukça sade görünen toprak tonlarındaki makyajı ile tamamlayan Meghan Markle, görüntüsünü Kraliçe Mary’nin koleksiyonundan ödünç alınan 1932 yapımı bir taç ile tamamladı.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir