Yakından Bakalım: Sneaker Dosyası

  Rahatlığından ödün vermeyenler için son birkaç sezondur sneaker model ayakkabıların yeri bir ayrı! Her yeni sezonda farklı tasarımlar ve modeller ile karşımıza çıkan sneakerlar, günümüzde neredeyse her kombinin altına tercih edilen ‘joker’ parçalardan birisi oldu. Nasıl mı? İşte sneaker ayakkabılar ile yapılan rahat ve cool kombinler…

  Ceket-etek kombileri

  Ofis stilinde, toplantıda, şık bir davette sizi kurtaran ceket-etek kombinlerinin altına sneaker model ayakkabı giymeye ne dersiniz? Her ne kadar ceket-etek kombini denildiğinde akla gelen ilk ayakkabı topuklu ayakkabı olsa da, sneaker sevenler bu ön yargıyı çoktan yıkmış durumda!

  Renklendirin

  Bazen baştan aşağıya aynı renk giyindiğimiz oluyor di mi? Bu görüntü sizin de kulağınıza biraz sade ve renksiz geliyorsa beyaz sneaker model bir ayakkabı bu kombinin kurtarıcısı olabilir.

   

  Pötikare ve ekosenin en iyi arkadaşı

  Sezonun en iddialı trendlerinden birisi olan pötikare ve ekose desenini rahat ve cool bir şekilde kombinlemek istiyorsanız bu kombini sneaker model ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

  Sneaker ile şık olmak da mümkün!

  Sezonun en popüler parçalarından birisi olan metalik parçalar, en basit kombinleri bile şık ve iddialı hale getiren ürünlerden birisi.  Metalik trendinden nasibini alan metalik sneaker model ayakkabılar da şıklığı temsil eden parçalar arasında yer alıyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir