Tesettür Gelinlik Şıklığı

  Her bayanın hayali olan şık bir gelinliği üzerinde taşıyacağı gün nihayet gelmek üzere ise bu durumda araştırmalarını daha hızlı bir şekilde yapması gerekir. İnternet üzerinde bu konuda daha fazla model ve fiyat seçeneğine rastlayacağını söylemeliyiz. Kapalı gelinlik şıklığını yaşamak isteyenlerin merak ettiği sorulara yanıt bulması için bu yazımızı hazırlamış bulunuyoruz.

  Tesettür giyim de kapalı gelinlikler ile en şık bayanlardan birisi olmak isteyenler ilk olarak rengini doğru seçmelidir. Her ne kadar gelinlik denilince akla beyaz gelse de, günümüzde kırık beyaz, ekru veya pudra tonları da gelinliklerde çoğunlukla görülmektedir.

  Birkaç ton koyusu eşarplar da tercih ederek farklı görünmek isteyen kapalı gelinliklerin kendi zevklerine göre şık olmaları sağlanmaktadır.

  Takılarda, ayakkabılarda veya gelin başı için çeşitli aksesuarlarda ise yapacakları tercihler sayesinde tüm misafirlerinin karşısında son derece gösterişli olacakları bir kararı verebilirler.

  Her bütçeye uygun olan kapalı gelinlik modellerinde şıklığı yakalamak için vücut ölçülerine uygun olan modeli seçen tesettür bayanlar hayalini yaşamanın, rahatlığı ve mutluluğu içerisinde olacaklardır.

  • Beğendiğim bir gelinlik hakkında nasıl bilgi alnilirim

   Elit 3 Ocak 2018 22:35 Cevapla

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir