TAÇ ile banyo keyfine bambu dokunuşu

  Trendleri yansıtan yenilikçi ürünleriyle milyonlarca eve giren TAÇ, yumuşak bir dokuya sahip bambu hamam ve aile setleri ile doğallığı banyolara getiriyor. TAÇ Bambu aile ve hamam setleri, hassas ciltlere özen gösteren yapısı ve yumuşacık dokusu ile ruhu yenilerken kalitesiyle de uzun yıllar kullanım imkanı sunuyor.

  Pembe renk üzerine özenle işlenen bahar çiçekleri ve zarafetin temsilcisi ekru renkteki TAÇ havluları banyo keyfine göz alıcı bir şıklık katıyor. Yumuşacık bir dokuya sahip bambu havlular ve aile setleri, renk ve desenleriyle banyoların dekorasyonuyla da bir harmoni oluşturuyor. Emiciliği yüksek yapıya sahip ürünler aynı zamanda kusursuz nem transferi sağlıyor.

  Her set, ipeksi dokuları ile kendini özel hissetmek isteyenler için TAÇ Fabrika Satış ve TAÇ Konsept Mağazalarının yanı sıra, www.tac.com.tr’de yerini alıyor.

  TAÇ Bambu Hamam Seti: 175 TL

  TAÇ Bambu Aile Seti 499 TL

  TAÇ Hakkında

  TAÇ markasını yaratmaya 1970’li yıllarda başlayan Zorlu Tekstil Grubu, ev tekstili alanında önemli yeniliklere ve başarılara imza attı. Güçlü tasarım ekibi ile özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten ve moda yaratan bir marka konumunda olan TAÇ, milyonlarca evi güzelleştiriyor. Teknolojik gelişmeleri de yakından izleyen Zorlu Tekstil Grubu, TAÇmarkası ile ev tekstili modasının rotasını belirliyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir