Stil Gecesi: Amerikan Müzik Ödülleri’nde Kim Ne Giydi?

  Geçtiğimiz gece tüm gözler Los Angeles’ta düzenlenen Amerikan Müzik Ödülleri’ne çevrildi. Geceye ödül alanlar isimler kadar, ünlü isimlerin kırmızı halıdaki şıklık yarışı da damga vurdu. İşte gecenin en çok konuşulan stilleri…

  Jenna Dewan Tatum
  Jenna Dewan Tatum, gecenin en şık isimlerinden birisi oldu. Şampanya tonlarında derin dekolteli bir elbise tercih eden ünlü isim feminen ve iddialı duruşuyla göz kamaştırdı.

  Lea Michelle

  Lea Michelle tercihini sezonun trend renklerinden birisi olan pudra tonlarından yana kullandı. J. Mendel imzalı bir elbise seçen ünlü yıldız kırmızı halıda romantik rüzgârlar estirdi.

  Hailee Steinfeld

  Hailee Steinfeld kırmızı halıdaki tercihini maskülen bir görüntüden yana kullandı. Mugler tasarımı siyah bir ceket ve deri büstiyer tercih eden ünlü isim gecenin en iddialı isimlerinden birisi oldu.

  Selena Gomez
  Amerikan Müzik Ödülleri’nin şüphesiz ki en büyük sürprizlerinden birisi Selena Gomez’den geldi. Ünlü yıldız, yeni saç rengiyle kırmızı halıda boy gösterdi ve gecenin en çok konuşulan isimleri arasına girdi. Selena Gomez sarışın hali ve iddialı tarzı ile tüm bakışları üzerinde topladı.

  Pink
  Pink, American Music Awards gecesinde mercan renginde tütülü bir elbise tercih ederek gecenin en çok ilgi gören isimlerinden birisi oldu.

  Demi Lovato
  Demi Lovato Ester Abner imzalı siyah pileli straplez bir elbise ile hem şık hem de iddialı bir görüntü ile karşımıza çıktı.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir