Sıcak Havalarda Ofis Stilinin Olmazsa Olmazları

  Yaz geldi ama siz hala ofiste çalışmak zorunda olanlardan mısınız? Öyleyse sizi bunaltan yaz sıcaklarında ne giyeceğim derdinden kurtarıyor ve ofis stilinizin olmazsa olmaz parçalarını belirliyoruz. Hazır mısınız?

  Beyaz Gömlek

  Bir beyaz gömlek bize göre çalışan her kadının dolabında bir tane değil birkaç tane olmalı! Hem ofis stilinde hem de sokak stilinde rahatlıkla kullanabileceğiniz beyaz gömlekler hem çok tarz hem de zamansız bir parça. Pamuksu ya da keten karışımı bir gömlek seçtiğinizde ise sıcak havalara meydan okumanız an meselesi!

  Elbise

  Tek parçanın pratikliği ve şıklığı bunaltıcı yaz sıcaklarında da çalışan kadınların ilk başvurduğu stil önerilerinden birisi olacak. Maksi boy, üzerinize yapışmayacak şekilde düz kesim bir elbise sizi ne giyeceğim derdinden kurtardığı gibi şık ve tarz bir görüntüye de ulaştıracak. Altına ister şık bir babet isterseniz ise nude ya da pastel tonlarda bir topuklu ayakkabı, tercih sizin.

  Pileli Midi Etek

  Midi etekler hayatımıza bir girdi tam girdi! İyiki de girdi çünkü yaz sıcaklarında rahatlıkları ve şık duruşları ile bizi kurtaracak parçalardan birisi oldu. Ofis stiline de uygun olan midi boy pileli etekler ile biraz romantik biraz da klasik olmaya ne dersiniz?

  Kısa Bol Paça Pantolon

  Bol paça pantolonlar bu sezon en sevdiklerimizden! İster tek renk ister desenli modellerden birini tercih edin hiç fark etmez, kısa bol paça pantolonlar ofis şıklığınız için biçilmiş kaftan! Üstelik rahatlığından söz etmeye gerek bile duymuyoruz.

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir