Sezonun En Doğalı: ‘Beach Wave’ Görüntüsü

  Son zamanlarda ünlü bloggerların en çok sevdiği saç modellerinden birisi olan denizden çıkmış gibi görünen doğal dalgalar, 2017 yazının popüler modellerinden. Siz de sezonun popüler görüntüsüne basit bir şekilde sahip olmak istiyorsanız yazımızdaki önerileri deneyebilir, pratik şekilde doğal dalgalara kavuşabilirsiniz.

  Köpük kullanmak

  “Beachy wave” denilen ve denizden çıkmış gibi görünen o dalgalara kavuşmanın ilk yolu köpük kullanmak. Saç diplerinizin yapışmasını engellemek için saç diplerine çok yaklaştırmada köpüğü tarakla eşit bir şekilde uygulamayı ihmal etmeyin.

  Hacimli görüntü

  Dalgalı ve hacimli bir görüntü için sprey veya kuru şampuanlardan yardım alabilirsiniz. Bu ürünleri saçınızın istediğiniz bölgesine uygulayarak istediğiniz hacimli görüntüyü yaratabilirsiniz.

  Yalancı deniz suyu

  Son zamanların en popüler saç bakım ürünlerinden birisi olan deniz suyu spreyleri (sea salt sprey) herkesin radarında! Eğer siz de beach wave denilen o dalgalardan istiyorsanız, deniz suyu spreyi bunun için biçilmiş kaftan!

  Topuz yardımı

  Dalgalı bir görüntü için uygulanabilecek en basit yollardan birisi de saçınızı topuz yapmaktır. Hafif nemli saçlarınıza deniz tuzu spreyi sıkın ve topuz yaparak uyuyun. Sabah uyandığınızda doğal dalgalar sizin olacak.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir