Sezonda Trend Olacak: Yapay Kürklü Minik Çantalar

  Hani bazı ünlü isimler vardır; ne giyseler olay ne taksalar trend olur. İşte o isimlerden birisi son zamanların en çok adı anılan top modellerinden Kendall Jenner. Peki, ünlü top model sokak modasında bu sefer hangi akımın fitilini ateşledi dersiniz?

  Street Level

  Bu ay içinde sokak modasında sıklıkla görmeye başlayacağınız yeni bir trende hazır mısınız? Fitilini ilk olarak Kendall Jenner’in New York sokaklarında yürürken ateşlediği bu trend yapay kürk çanta trendi. Ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarında şimdiden yer verdiği bu küçük yapay kürklü çantalar, sonbahar trendinin sinyallerini bize şimdiden vermiş oldu.

  SOPHIA WEBSTER

  Yapay bir kürk çanta kullanacaksanız eğer stilinizin oldukça rahat ve cool durması gerekiyor. Bunun için trendin yaratıcısı Kendall Jenner’a göz atarsak; ünlü top model beyaz renkte gömleğini rahat kesim bir jean pantolon ile tamamlayarak yapay kürklü çanta ile birlikte kullanmış. Kullandığı çanta ile aynı renklerde bir ayakkabı tercih eden ünlü top model böylece hem minimal hem de tarz bir kombine imza atmış.

  Topshop

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir