ŞEYMA SUBAŞI STİLİ

  ŞEYMA SUBAŞI STİLİ

  Milyonların takip ettiği Şeyma Subaşı ekran karşısındaki ilk zamanlarından beri stil değişikliklerine imza atmıştır. Günümüzde ise, genç kızların da ilgiyle izlediği ve takip ettiği bir tarz yaratarak, Şeyma Subaşı stili ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Şeyma Subaşı, modaya ilgisi ve takibi ile bilinmektedir. Paris moda haftalarını asla kaçırmaz ve moda haftaları zamanında orada bulunarak stil tarzını genişletmek amacıyla alışverişlerini yapar.

  şeyma subaşı kombinleri

  Şeyma Subaşı Stili Rahatlığı

  Kıyafet tarzlarında hep ön planda rahatlığı tutmaktadır. Zamanının çoğunu sıcak ülkelerde geçirdiği için, bikini altına rahat şortlar ya da üzerine tuniklerle canlı yayın yapar. Bunun dışında en sevdiği ve tercih ettiği marka olan Balenciaga modellerini de üzerinden asla çıkarmaz. Balenciaga kotları, botları ve montu ile markasını asla değiştirmeyen Subaşı, hep değişik modeller ve tarz şekilde karşımıza çıkmaya devam etmektedir.  Çeşme Alaçatı Stili de onun rahatlığını yansıtan bir kombin modelidir. Genellikle rahat ve sıcak yaz günlerinden kalma bir stille ekranlarda görmeye alışık olduğumuz Şeyma Subaşı stili modellerinde, kotun rahatlığı ve şıklığı da bir arada bulunmaktadır.

   

  Birbirinden şıkır şıkır kot ceketleri kullanmayı seven Subaşı, mont tercihlerinde de kabarık şişme montları sevmektedir. Kotları le bu ceket ve montların kombinini özenli ve sade şekilde yansıtmaktadır. Spor ayakkabısı olarak Nike markasından vazgeçmez. Nike rahatlığını mayolarının altında bile göstermekten çekinmez. Mayonun altına plaj terliği yerine spor ayakkabısı tercih etmesi bir Şeyma Subaşı stilini daha ortaya çıkarmaktadır.

  şeyma subaşı beymen ayakkabı

  Şeyma Subaşı’nın Tercih Ettiği Markalar

  Vetements montlarında vazgeçemediği bir marka olarak gözümüze yansımaktadır. Ayakkabılarda Nike markasını kullanır. Taylarda da gene Nike ve Puma markalarını tercih etmektedir. Çantaları çoğunlukla kullandığı markası olan Gucci ve Balenciaga nın tüm modellerini kapsamaktadır. Subaşı bu markalardan çantalarda asla vazgeçemez. Birbirinden şık tasarımlarla kullandığı şapkalarında ise vazgeçemediği markası Ruslan Baginskiy’ dir. Bu markanın bütün şapkaları kendisinde mevcuttur. Vetements spor tarzı tişörtlerini de hiçbir zaman üzerinden eksik etmez. Sürekli olarak kullandığı markalar bunlardır. Fakat alternatif markalara da açık olan Subaşı, tarzını değiştirmeyecek ölçüde spor taytları ve montlarıyla her zaman ön planda gözükmektedir.

  şeyma subaşı su yeşili

  Şeyma Subaşı Kombinlerinin Renk Uyumu

  Stillerinde renk uyumlarına çok özen gösterir. Örneğin, onu tamamen siyahlar içinde ya da tamamen beyazlar içinde bulabilirsiniz. Genellikle sade renkleri tercih eden Şeyma Subaşı aykırı renkleri ortaya çıkarmaz. Sadelikten yana olan Subaşı’ nın stilinde tercih ettiği yoğunluktaki renk siyah, gri ve beyaz tonlarıdır. Bu tonları pastel biçimde ortaya koymayı sever. Bazı uçuklukları da kırmızı rengini kullanarak kombinlemeyi tercih etmektedir. plaj elbiselerinde ve mayolarında ise rengarenk, karışık modelleri denemeyi tercih eder.

  şeyma subaşı isabel marant ceket

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir