Saç Modelleri

  Değişime Saç Modelleri İle Başlıyoruz …

  Bizi biz yapan ve modaya ayak uydurmakta en az zorlandığımız şeylerden biri saçlarımız. Kıyafet seçimlerimizde trendlerde hoşlanmadığımız şeylerden uzak durmayı başarsak da saçlarımızla ilgili bu durum biraz daha zorlaşıyor. Soluğu kuaförümüzde aldığımızda elimizde götürdüğümüz şey ise genelde podyumlardan seçtiğimiz fotoğraflar oluyor. Bu sezon, bizi karar vermekte fazla zorlamayacak saç modelleri karşımıza çıkıyor. Geçmişe dönüş, saç stillerinde de tüm hızıyla devam ederken ve podyumlarda fırtınalar estirirken biz de birkaç modeli Moda takipçileri için derledik…

  Güçlü ve Feminen Saç Modelleri (Atkuyrukları)

  Modası hiçbir zaman geçmeyen ve belki de uygulaması en kolay saç modellerinden biri ‘atkuyruğu’dur. Bu yıl biraz daha net ve gergin bir şekilde yapılan atkuyrukları, daha güçlü ve feminen bir kadın profili çiziyor.

  at kuyruğu saçlar

  Dramatik Saç Modelleri (Saç Bantları)

  Gündüz veya gece 60’ların saç modellerini modernleştirmeye devam ediyoruz. Bu geçiş için ise şık ve sade bir saç bandı yeterli oluyor. Kıyafetinize de bir iltifat niteliğinde olan saç bantları, sezonun öne çıkan trendlerin başında geliyor.

  saç bantları

  Çabasız Şıklık Saç Modelleri(Örgü)

  Örgüler bu sezon da tahtını yine kaptırmıyor. Ufak bir uğraşla büyük bir etki yaratacağınız örgüler farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Pratik ve farklı duruşuyla zahmetsiz bir şıklık sunan örgüler, yaz davetlerinin kurtarıcısı oluyor.

  Hızlı ve Kolay Saç Modelleri (Kısa)

  Eğer androjen bir stile yakınsanız bu trend tam size göre. Cinsiyet sınırlarını zorlayarak, erkeklerden bu modeli bu yıl ödünç alıyoruz. Hızlı, kolay ve şık… Biraz cesaret istese de bu ‘cool’ saç modelini podyumlardan çekip günlük yaşamlarımıza adapte etmek çok da zor olmasa gerek.

  kısa saç modelleri

  Geçmişe Dönüş  Saç Modelleri (Retro)

  Her ne kadar trendler doğal saçtan yana olsa da, saç spreylerini bir kenara atmıyoruz. Çünkü kabarık, hacimli vintage saç modellerini günümüzle bütünleştiriyoruz. Krepeli topuzlar, kabarık saçlar modern kıyafet ve makyajla tamamlanınca oldukça sofistike bir duruş sergiliyor.

  Punk  Saç Modelleri

  Yılın en sıradışı trendlerinden biri ‘punk’… Birkaç ay önce Met Balosu ile kendini tekrar hatırlatan Punk akımı, elbette kıyafetlerle sınırlı kalmadı. Punk akımı saç modellerinde farklılık arayanlar için iyi bir alternatif olsa da, meraklıları tarafından ne kadar uygulanacağı merak konusu…

  Kahküllü  Saç Modelleri

  Modası asla geçmeyen ender saç modellerinden bir diğeri de kahküller. 2013’te biraz daha uzatılan kahküller, sofistike bir imaj oluşturuyor. Daha zarif ve genç bir görünüm kazandıran kahküller geçmiş yıllara da ufak bir selam gönderiyor.

  kahküllü saç modelleri

  Cesur Kadınların Tercihi (Islak Saç Modelleri)

  Geçtiğimiz yıl başlayan ancak bu yıl daha ön plana çıkan ıslak saç modellerinin son derece basit ama kesinlikle çarpıcı bir ifadesi var. Çabasız ama göz alıcı olmasıyla favori modeller arasında yer alan ıslak saç stilleri, 2013’ün en popüler saçlarından diyebiliriz. “Yapılmış” havasını uzaklaştıran ıslak saçlar, fönlü ve maşalı saçların tahtını sallıyor.  2018 Yılının En Trend Saç Modelleri İçin Tıklayın  Alışveriş Önerileri

  Saç Aksesuarı

  Almak İçin Tıklayın

  Almak İçin Tıklayın

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir