Rahat ve Sağlıklı Ayaklar için Sneaker Ayakkabılar

  Ayakkabı modelleri arasında popülerliğini kaybetmeden her sezon yepyeni modelleri ile karşımıza çıkan sneaker ayakkabı modelleri; çocuk, genç, yaşlı her yaşa göre özel olarak tasarlanıp beğeniye sunulur. En önemli özelliği rahatlığı olan bu ayakkabılar, ilk dönemlerinde sadece spor yaparken kullanılırken günümüzde her kombinde yer almaya başladı.

  Kadın, erkek ve çocuklar için farklı ayak numaralarında ve renk tonlarında hazırlanan bu ayakkabılar, çok yağışlı ve çok soğuk kış günleri hariç her mevsime uygundur. Siz de ayaklarınızın rahatı için tercihinizi sneaker ayakkabı modellerinden yana kullanabilirsiniz.

  Sneakers Ne Demek?

  Sneakers kelime anlamı olarak İngilizce’de spor ayakkabı anlamındadır. Spor aktiviteleri için özel olarak tasarlanan bu ayakkabılar, hem spor salonlarında hem dış ortamda giyilebilir. Taban kısımları düz zeminlerde kaymama özelliğine sahiptir. Taş, toprak, çukur gibi engebeleri aşmak için hafif kalın tabanlıdır. Koşu yapmak, atlama, zıplama hareketleri için uygun özelliklerdedir. Spor yapmanın dışında günlük hayatta uzun süre ayakta kalmak zorunda olunduğunda ya da uzun yürüyüş mesafelerinde kullanılabilir. Rahatlığının yanında ayakta hol bir görüntüsü olan sneaker ayakkabı modelleri, hem kadınlar hem erkekler tarafından beğeni ile kullanılıyor.

  Sneaker Erkek Ayakkabı

  Ayakların rahat etmesi, beraberinde daha az yorgunluk ve daha fazla hareket yeteneğini de beraberinde getirir. Gün içinde sürekli ayakta çalışmak zorunda olan erkekler ayaklarında şişme sorunu yaşamamak için rahat ayakkabılar tercih etmelidir. Ayakkabı modelleri arasında rahatlığı ile ön plana çıkan sneaker erkek ayakkabı modelleri, hem yoğun çalışma temposunda hem de spor yaparken kullanmak için idealdir. Erkeklerde genel olarak gri, bej, mavi ve bordo tonlarında tasarlanan erkek sneaker ayakkabı modelleri, düz renkli ve sade tasarımlıdır. Her mevsime uygun tasarımlara sahip erkek sneaker modellerine Polaris markası ile ulaşabilirsiniz: https://www.polaris.gen.tr/erkek-sneaker-ayakkabi/

  Sneaker Bayan Ayakkabı

  Günlük hayatta tercihini rahatlıktan yana kullanan kadınlar tercihini sneaker bayan ayakkabı modellerinden yana yapıyor. Renk ve desen seçenekleri ile tasarlanan bu ayakkabılar; kot pantolon, etek, elbise, tayt altına giyilerek kombinlenebilir. Sneaker bayan ayakkabı modellerinde yoğun olarak kullanılan renk, beyaz ve tonlarıdır. Ana renk olarak kullanılan beyaz rengin üzerinde çiçek desenleri, geometrik desenler ya da çizgiler ile renklendirme yapılıp farklı tasarımlar ortaya çıkarılabilir. Günlük hayatınızda ya da iş hayatınızdaki şık tarzınızı spor tarz ile birleştirip kombinleme yapmak için ise pullu, taşlı, parlak renk tonlarında spor ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz. Hem şık hem kaliteli hem de yeni sezon trendlerine uygun Polaris sneaker bayan ayakkabı modellerine linkten ulaşabilirsiniz: https://www.polaris.gen.tr/kadin-sneaker-ayakkabi/

   

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir