Pantolon Kombin Önerileri

  Retro giyimin vazgeçilmezlerinden olan desenli pantolonların hangi şekillerde kombin olarak hazırlanabileceğini merak ediyor olabilirsiniz. Bu sorunuza yanıt verebilmek için öncelikle desenli veya çiçekli pantolonlarda uzunluk, kısalık, paçalarının biçimi gibi farklı kesimlere göz atmanızı öneriyoruz. İşte böylece sizler de üzerine ceket, gömlek veya bluzları kullanarak desenli pantolonlarınızla hoş kombinler oluşturmaya başlayabilirsiniz.


  Boru paça çiçekli pantolon ve sade bluz

  Bu tür pantolonların üzerine sade beyaz veya siyah ya da başka herhangi bir renkteki bluzları tercih ederseniz, çok daha fazla rahat edebilirsiniz. Üstelik babet model ayakkabılarla şıklığı yakalamak adına gerekli adımları rahatlıkla atabileceğinizi göreceksiniz. Yaz mevsimine özel giyinmek isteyenler için tek bluz olması ve bunun askılı veya kalın askı şeklinde olması yeterli olacaktır. Böylece kendilerini baharda açmış bir çiçek gibi özgür ve şık hissederek ruhlarını güzelleştirebileceklerdir.

   

  Desenli pantolon ve bomber ceket

  Her havaya uygun giyinmek için desenli modelleri seçen ve pantolonunu bu şekilde tercih eden bayanların üzerine giyecekleri sade tonlarda bomber ceketler ise muhteşem bir hava oluşturmaları için yeterli olacaktır. Özellikle uzun boylu olmalarının yanında zayıf bir vücut hattına sahip olan bayanların bunu uygulamaları şık olmaları için yeterli olacaktır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir