Ofis Stilinizde Yer Açın: Jean Pantolon

  Bir kadının dolabında mutlaka bulunması gerekenler listesi yapsak ‘jean pantolon’ hiç şüphesiz bu listenin ilk sıralarında olurdu. Günün her saatinin ve her kombin tarzının kurtarıcı parçalarından birisi olan Jeanler, son dönemlerde ofis stilinin ‘klasik’ görüntüsüne de el atmaya başlamış durumda. Ancak siz yine de ofis stilinde jean pantolonu nasıl giyeceğinizi bilemiyorsanız işte size jean pantolon ile ofis stili nasıl yaratılır sorusunun cevabı…

  *Jean pantolonu ofis stiline uyarlamanın en basit yöntemlerinden birisi blazer ceket yardımcısından güç almaktır. İster desenli, ister düz, isterseniz klasik siyah bir blazer ceket ile jean pantolon kombininizi şık bir görüntüye ulaştırmanız mümkündür.

  *Jean pantolon ile şık bir kombin yapmanın bir diğer yolu ise topuklu ayakkabı ya da botlardan yardım almaktır. Özellikle stiletto ve bilekte biten şık bootie model ayakkabılar tarzınızı güçlendirecek iddialı ayakkabı modelleri arasındadır. Bunlar haricinde sezonun trendi olan çorap botlar da jean pantolon ile iyi bir ikili oluşturabilir.

  *Beyaz gömlek her kombini şıklaştırdığı gibi jean pantolon ile birlikte tercih edildiğinde de ortaya oldukça başarılı ve stil sahibi bir görüntü çıkacaktır. Bu kombini topuklu ayakkabılar ve şık bir çanta ile tamamlayarak hem spor hem de şık bir stile imza atabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir