OFİS GİYİMLERİ İÇİN KADİFELER

  Çalışan bayanların her gün değiştirmek zorunda hissettikleri kombinlerine destek olabilmek için kış sezonuna özel kadife parçalar hakkında önerilerde bulunmak istiyoruz.
  Ofis ortamlarında en çok hangi parçaların kullanışlı olduğuna değineceğimiz bu yazımızda, aynı zamanda kadife giysi modelleri arasında ön plana çıkan ürünlerle ilgili de detayları aktarmaya başlayacağız.

  KADİFE ETEK
  Kadınların en çok sevdiği kombin parçası olan eteklerin kış aylarında giyilebilmesi için kumaşlarının özenli ve doğru seçilmesi gerekmektedir. Bu konuda ofis seçimlerini yaparken kadife kumaşlara sahip etekleri ön planda tutabilirsiniz.

  KADİFE ELBİSE

  Vücut hatlarına güvenen ve fit olduğunu düşünen bayanların kadife elbiseler içerisinde rahat edeceklerini düşünmekteyiz. Tek parça olarak giyecekleri kadife elbiseleri uzun çizmeler ile uyumlu halde kullanarak ofis havasına bürünebilirler.

  KADİFE KABAN

  İş yerinize varmak üzere yola çıktığınız da üzerinizde kadife kabanlar bulunursa, sizi görenlerin büyük bir heyecan duyacağı parçalara da kavuşmuş olursunuz. Klasik giyimin en önemli parçalarından birisi olan kadife kabanlar sayesinde siz de ofis giyimlerinizde gösterişli ve şık olmayı başarabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir