Müthiş İşbirliği: Louboutin&Star Wars

    Yılın merakla beklenen projelerinden birisi olan “Star Wars: The Last Jedi” gösterime girmeden önce adından çokça söz ettirecek bir iş birliği ile karşımıza çıktı. Dünyaca ünlü markalardan birisi olan Christian Louboutin, tasarımlarını bu kez “Star Wars” için tasarladı. İşte ünlü markanın Star Wars için tasarladığı özel koleksiyon ayakkabıları…

    Christian Louboutin, merakla beklenen film projeleri ile iş birliği yapmayı çok sevdi. Daha önce “Cinderella” ve “Maleficent” filmleri için Walt Disney Studios ile işbirliklerine imza atan Christian Louboutin, gözünü bu kez merakla beklenen yeni bir projeye çevirdi. “Star Wars” serisinin merakla beklenen yeni filmi “Star Wars: The Last Jedi” için yeni bir koleksiyon hazırlayacağını duyurdu.

    Christian Louboutin, bu film için özel olarak hazırlayacağı koleksiyonda her karakteri canlandıran oyuncunun imzasını taşıyan hatıra ayakkabılar da hazırlayacak. Merakla beklenen koleksiyon, 7-20 Aralık arasında charitybuzz.com/StarWars adresinde açık artırmaya çıkarılıyor. Bu özel koleksiyondan elde edilecek olan tüm gelirler ise Star Wars: Force for Change adına Starlight Çocuk Vakfı’na bağışlanacak.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir