Midi Etek Trendi

  Kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan midi etekler tarzınızı oluşturmanızı kolaylaştırıyor. Krem tonlarında seçmeniz halinde tüm gözlerin üzerinizde olmasını sağlayabilirsiniz. Peki ya krem midi eteği hangi ürünle kombin haline dönüştürebilirim diyorsanız, işte size birbirinden hoş ve gösterişli kazakları tanıtacağız.

  En ünlü markalardan alacağınız siyahın tonlarında, alt kısımlarında veya kol uçlarında kreme yakın tonları görebileceğiniz muhteşem bir kazağı seçebilirsiniz.

  Ayakkabı ve şal gibi aksesuarlarınızda ise gri ve füme tonlarını seçmenizin uygun olacağını düşünmekteyiz. Böylece eksiklerinizi yavaş yavaş giderirken, en uygun tercihleri yapmanız için büyük bir fırsat vermiş olmaktayız.

  Eğer daha ilginç ve sportif bir halde olmak isterseniz, bu durumda şapkanızla harikalar yaratabilir ve düz sade siyah bir modeli seçebilirsiniz. Aynı renkte bir çantanın da kombininizi tamamlamanız için harika olacağını görebilirsiniz.

  Yine yüzük, saat gibi takılarda midi eteklere uygun krem tonlarında açık renklerin seçilmesi de daha ön planda olması için yeterli olacaktır.

  Kış için midi etek ile hazırlayabileceğiniz harika bir kazak ve aksesuar kombininden söz etmiş bulunuyoruz.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir