Kış Sezonunun Gözde Parçası; ”Rugan Mini Etek”

Hemen hemen her sezon karşımıza çıkan yapay deriden hazırlanmış parçaların arasına, Kış sezonunda rugan mini etekler katılıyor. Geçmiş yıllardan hatırlayacığınız bu etekler, yeni sezonda retro havasını sokaklara getiriyor. Rugan mini etekler biraz daha iddialı olacak gibi görünüyor. Yapay deri parçaların arasından parlaklığı ile sıyrılan bu parçalar, göz alıcı bir şıklığında garantisini veriyor.
Kış sezonunda sokak modasının en iddialı parçalarından olması beklenen rugan mini etekler, siyah renk tonları ve fermuar, toka gibi detaylarıyla dikkat çekiyor.

Oversized kazaklar ve sade formdaki gömleklerle iyi bir uyum yakalayacağınız bu etekler, soğuk havalarda sıcak bir görüntü yakalamanızı sağlayacak. Trikolarla da kombinleyebileceğiniz bu etekleri, yine sezonun favori parçalarından olan yarım botlar ile tamamlamanız mümkün.

Eğer bu formda bir mini etek giyecekseniz, kumaşı ne olursa olsun en iyi tamamlayıcının bilekte biten botlar olduğunu vurgulamakta fayda var. Böylelikle hem bacak boyunuzu uzun tutabilir, hem de sokak stilinde iyi bir yer edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir