Kirpiklerinde Hacim Ve Dolgunluk İsteyenlere: En İyi Hacim Veren Maskaralar

  Hani şu Türkan Şoray’ın kirpikleri vardır ya, kim istemez öyle kirpikler ile hülyalı hülyalı bakmak… Ancak herkes dolgun ve kıvrımlı kirpiklere sahip olamıyor maalesef. Bu durum ünlü markaların çıkardığı ekstra hacim veren maskaralar ile çözüldü diyebiliriz. İşte daha hacimli ve kıvrık kirpiklere sahip olmak isteyenler için en iyi maskaralar…

  L’Oréal Telescopic

  Eğer kirpiklerinizin kısa olmasından şikâyetçi iseniz L’Oréal Telescopic fiberli fırçası sayesinde kirpikleri tek tek ayırıyor. Ayırmakla da kalmıyor hacim vererek daha uzun gözükmesini de sağlıyor.

  Maybelline The Falsies Black Drama

  En sevilen maskaralardan birisi olan Maybelline The Falsies Black Drama, özel fırçası sayesinde kirpiklerin kökten uca kadar uzamasını ve daha yoğun gözükmesini sağlıyor.

  Essence rock΄n΄doll crazy XXXL

  Maskaranın asimetrik fırçası özellikle kısa kirpikler üzerinde oldukça etkili.

  Lancôme Hypnôse Drama

  Markanın en sevilen ürünlerinden birisi olan Lancôme Hypnôse Drama, S şeklindeki fırçası ile en kısa kirpikleri bile kavrayarak daha hacimli gözükmesini sağlıyor.

  MAC Opulash

  MAC markasının birçok kişinin favori ürünlerinden birisi olan bu maskara ekstra hacim veren fırçası ile kirpiklerinizin yoğun gözükmesini sağlıyor. Bu maskaranın en sevilen bir diğer özelliği ise ılık suyla kolayca temizlenebilmesi.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir