KIRMIZININ GÜCÜ

  Sokak modasında bu sezon rahat ve şık kombinlerin her birinin ortak bir özelliği vardır: kırmızı detaylar. Kırmızı tonlarında kullanılan bir aksesuar ya da kırmızı bir ayakkabı stilinizi baştan aşağıya değiştirebilecek bir etkiye sahip.
  Peki, bu kadar sihirli bir rengi kullanmak için siz neyi bekliyorsunuz? Bu sezonda oldukça moda olan bir renk olması sizi de heyecanlandırmıyor mu? Öyleyse kırmızı rengini kullanarak, stilinize kadınsı ve seksi bir dokunuş yapmanın vakti geldi.
  Kış aylarında ister istemez soğuk tonlar ve koyu renklere yönelmekteyiz. Bu renk tercihleri bazen stilimizi sıkıcı ve sıradan yapabilmektedir. Bu sıkıcılıktan kurtulmak için önerimiz ise kırmızının iç ısıtan ve vurucu gücünü kullanmanız. Gri tonlarda giydiğinizi kıyafetlerinizi kırmızı bir ayakkabı ile tamamladığınızı düşünün, ya da lacivert bir elbisenin üzerine alacağınız bordo bir palto… Kırmızı işin içine girdiğinde artık sıkıcı olma gibi bir durum söz konusu olamaz.
  İpucu: Üzerinize giyeceğiniz erkeksi bir gömleğe feminen bir dokunuşa ne dersiniz? Kırmızı detaylarında kullanacağınız her şey erkeksi formdaki kıyafetlere dişilik katar.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir