İnternetten güvenli alışverişin adresi: Trendyol

  Yeni sezon alışverişi, yaz ve kış tatilleri için ihtiyacınız olabilecek her parça, özel günler için çeşitli hediye alternatifleri dahil pek çok ürün bulabileceğiniz Trendyol hakkında her detay bu yazıda sizin için mercek altına alındı…

  klasik kaban taş rengi

  Ürüne tıklayarak alabilirsiniz

  İlk moda alışveriş sitesi

  2010 senesinin Mart ayında Türkiye’nin lider moda sitesi olarak yola çıkan trendyol.com, en çok aranan tercih edilen marka ve tasarımcıları bir araya getirdi. Türk modası adına bir ilki başararak pek çok başarılı Türk tasarımcının ürünlerini internette satışa sunan ilk alışveriş sitesi oldu. 2011’in sonunda gelindiğinde 6,5 milyonu aşkın üyesi ve 900 kişilik genç ekibi, 1000’den fazla marka alternatifi ile her gün yüzlerce kargo sevkiyatı yapmaktadır.

  Ürüne tıklayarak alabilirsiniz

  Kuruluşundan sonraki 6 ay içerisinde ABD merkezli dev yatırım şirketi Tiger Global’dan yatırım alan Trendyol, 2011 yılının Ağustos ayında ise Google, Amazon, Groupon, Zynga ve Twitter gibi şirketlerin de yatırımcısı olan ve dünyanın prestij sahibi fonlarından Kleiner Perkins Caufield & Byers’ın yatırımını alarak gücüne güç katmıştır.

  Ürüne tıklayarak alabilirsiniz

  Sistemine girilen verilen güvenliğini 128 bit şifreleme ile sağlayan Trendyol, SSL sertifikasına sahip. Alışveriş sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz, sadece internetten alışveriş esnasında kullanılır ve sistemde kayıtlı bir şekilde tutulmaz. Güvenliği en üst seviyede tutmak isteyen Trendyol, en yüksek güvenlik yöntemi olan yeşil bar sertifikasını da Türkiye’de alan ilk alışveriş sitelerindendir. Ayrıca sitede satışa sunulan tüm ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, trendyol.com’a özel geliştirilmiş T29 testi ile depoda iki defa olmak üzere test edilmektedir.

  Ürüne tıklayarak alabilirsiniz

  Müşteri memnuniyetindeki büyük başarı

  Müşteri memnuniyetine büyük önem veren şirket, bunun için de önemli ve büyük adımlar atıyor. 7 gün 24 saat ulaşılabilen müşteri hizmetleri ekibi, güleryüzlü ve hoşgörülü hizmet anlayışları ile birebir şekilde Facebook, Twitter, Google+ kanallarından ulaşılabilir durumdadır. Eğer Trendyol’dan saıtn aldığınız bir ürünü iade etmek isterseniz 15 gün içerisinde ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Hem de bu işlemde iade ettiğiniz ürün için ödediğiniz kargo parası dahil tüm ödemiş olduğunuz tutarı geri alabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir