Hangi Ruj Rengi Sana Göre?

  Doğal Ruj Renkleri

  Son zamanlarda yokmuş gibi makyaj yapmanın ne kadar popüler olduğunu söylememize gerek yok sanıyoruz. İster gündüz ister gece şıklığında hatta ünlü davetlerde ve kırmızı halıda bile gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz ‘yokmuş gibi makyaj’ın en önemli adımlarından biri ise hiç şüphesiz doğru ruj seçimidir. İşte doğru ruj rengini bulmanız için size rehberlik edecek kurtarıcı bir dosya:  en güzel nude ruj renklerini keşfetmeye hazır mısınız?

  Kahverengi Tonlarda Nude Rujlar

  Son zamanlarda özellikle 80’ler modasının tekrar hayatımıza girmesiyle daha da popüler olan kahverengi tonlardaki nude rujlar yok gibi gözüken doğal makyajın olmazsa olmazlarından birisidir. Fakat yanlış seçilen kahverengi tonunun sizi solgun ve donuk göstereceği ihtimalini göz önüne aldığınızda seçeceğiniz kahverenginin cilt tonuna uygun olması son derece önemli bir kriter haline geliyor. Bizim kahverengi tonlu nude ruj önerimiz ise Maybelline New York Color Sensational rujlardan 745 Wooden Brown.

  Alışveriş İçin Tıklayın 

  Kiremit Tonlarda Nude Rujlar

  En az kahverengi tonlu nude rujlar kadar çok tercih edilen ve özellikle yaz makyajlarının olmazsa olmazlarından birisi haline gelen kiremit tonlarındaki nude rujlar, bu sezonda da çok popüler. İçerisinde barındırdığı turunculuk sayesinde canlı ve enerjik bir görüntüye ulaşmanıza yardımcı olan kiremit rengi rujlara şans vermeye ne dersiniz? Bizim önerimiz; Maybelline New York Color Sensational Creamy Matte serisinden 932 Clay Crush.

  Alışveriş İçin Tıklayın

  Sıcak Alt Tonlu Nude Rujlar

  Eğer tam bir dudak rengi arıyorsanız ve sıcak alt tonlu bir cilt rengine sahipseniz; ten renginizle uyumlu olarak sizi daha canlı gösterecek sıcak alt tonlu nude renkleri tercih etmelisiniz. Bu sayede hem oldukça doğal hem de enerjik gözükebilirsiniz. Sıcak alt tonlu nude rujlar arasında bizim tavsiyemiz ise Maybelline New York Color Sensational Matte Nudes serisinden 983 Beige Babe!

  Alışveriş İçin Tıklayın

  Pembe Tonlarda Nude Ruj

  Gelelim yaz makyajlarının olmazsa olmazına. Dudaklarınızda hem doğal duracak hem de biraz renk verecek bir ruj arayışında iseniz; pembe alt tonlu nude rujlar tam size göre! Bizim önerimiz kesinlikle Maybelline New York Super Stay Matte Ink Dreamer rengi. Hem mat hem doğal hem de oldukça kalıcı!

  Alışveriş İçin Tıklayın

  Bonus: Ruj Nasıl Sürülür? – Video

  Rujun İlginç Tarihini Merak Ediyorsanız Sizi BURAYA alalım 🙂

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir