Güzellik ve Bakım Önerileri

  Cildinizin soluk ve ışıltısız görüntüsünden şikâyetçi misiniz? Ya da yeni bir sezona farklı bir saç modeli ile başlamak mı istiyorsunuz? İşte 2018 yılının en popüler güzellik uygulamaları…

  Kristaller

  Doğal taşlar ile tedavi son zamanlarda oldukça popüler. Peki, cildinizin ihtiyacı olan ışıltılı ve sağlıklı görüntüyü doğal taşlar ile elde edebileceğinizi söylesek? Ametist, pembe kuartz ve sitrin taşları ile yapacağınız cilt uygulamaları cildinizi parlatacak ve iyileştirecek bir etkiye sahip.

  Taze ve sağlıklı ciltler

  Yoğun makyaja hayır! Yaz sezonuna merhaba dediğimiz şu günlerde ağır ürünlerle yapılan yoğun makyaj yerine fresh ve sağlıkla parlayan cildinizi ön plana çıkarma trendi revaçta. Özellikle bu sezon siz siz olun doğal gibi gözüken makyajdan vazgeçmeyin!

  Pembe dudaklar

  Fresh makyaj planının ön plana çıktığı 2018 yılında en çok kullanılan ruj rengi hiç şüphesiz pembe renk olacaktır. Taze ve doğal bir görüntü sağlayacak bu pembe rujlardan şimdiden edinmelisiniz!

  Küt saçlar

  Uzun saçlara elveda! 2018 yılı küt saçların yılı olacak. Özellikle doğal renkler ve doğal görünen ombre uygulamaları ile hareketlendirilmiş saçlar yeni sezonun yükselen trendlerinden, bizden söylemesi.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir