Gucci Birbirinden Ünlü İsimleri Bir Araya Getirdi

  Dünyaca ünlü markalardan birisi olan Gucci, her yıl olduğu gibi bu yıl da LACMA Art + Film Gala gecesinde birçok ünlü ismi bir araya getirdi. Geceden akıllarda kalan tek şey ise ünlü isimlerin birbirinden şık stil tercihleri oldu. İşte dünyaca ünlü isimlerin Gucci davetindeki stilleri…

  Dakota Johnson

  ‘Grinin Elli Tonu’ filmi ile dikkatleri üzerine çeken ve Gucci elçilerinden birisi olan ünlü oyuncu, markanın ilkbahar/yaz koleksiyonunu tanıttığı geceye derin V yakalı bir elbise ile katıldı. Elbisedeki dekolte ve üzerindeki kristal işlemeler dikkatleri ünlü ismin üzerinde topladı.

  Rosie Huntington-Whiteley

  Güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakan isimlerden birisi olan Rosie Huntington-Whiteley, elbise tercihini Gucci markasının Cruise koleksiyonundan mavi renk önden fiyonk detaylı elbisesi ile sade ve asil bir şıklıktan yana kullandı.

  Amy Adams

  Gucci gecesine geçmiş sezondan bir Gucci elbisesi ile katılan Amy Adams, askılı formda turkuaz renk ipek elbisesi ile göz kamaştırdı.

  Zoe Saldana

  Ünlü oyuncu; kadife kumaştan Gucci marka elbisesindeki hacimli kol detayları ve omuzlarındaki gül işlemesi ile farklı bir stil ortaya koyuyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir