Gözlerinize Işıltı Gelsin: Metalik Far Trendi

  Yaz sezonunda en iddialı ve trend makyaj ürünlerinden bir tanesi metalik göz farları olunca biz de bu farları daha yakından inceleyelim dedik. İşte metalik far trendi…

  Chanel-208 TL

  Güneş görmüş ve bronzlaşmaya başlamış teninizi metalik renkli göz farlarının ışıltısı ile ön plana çıkarmaya ne dersiniz? Yaz mevsiminin sıcak havalarına meydan okurcasına yapacağınız hafif makyajınızda güneş ışıltılarına yer açmanızı sağlayan metalik renkli göz farları, hem gözlerinizi ön plana çıkaracak hem de sezonun parlak makyaj trendine selam vermiş olacak. Üstelik metalik göz farlarını kullanırken çok iddialı ve profesyonel bir makyaj uygulaması yapmanıza da gerek yok.

  Dior 220 TL

  Göz kapaklarınıza sadece ışıltı vermek için kullanabileceğiniz krem metalik farlar ile günlük makyajında güzel bir değişiklik yapabilirsiniz. Şimdi içinizden ‘ya çok mu parlak olur ki’ dediğinizi duyar gibiyim. Ancak ister kahve ve bakır tonlarında isterseniz gümüş ve beyaz tonlarda tercih edeceğiniz metalik göz farlarını eminim siz de çok seveceksiniz, bir deneyin bence.

  COLLISTAR – 68 TL

  Estee Lauder – 115 TL

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir