Dagi ile iç dünyanız çiçek açıyor

  DAGI_ultraviolet_sabahlık

  Dagi’nin kadınları güzel ve özel hissetiren sıcak renk ve desenlerle tasarlanan iç giyim koleksiyonu kadınları özel hissettiriyor. Baharın müjdecisi çiçek temasıyla hazırlanan koleksiyon renkli bir iç dünyanın kapılarını aralıyor.

   

  Dagi  iç giyim koleksiyonuyla kadınları renkli ve cazibeli bir dünyaya davet ediyor.İç ısıtan renkleri ile dolaplardaki yerini almaya hazırlanan Dagi; dış giyimi kadar iç şıklığına da önem veren kadınların tercihi oluyor. Çiçek açan koleksiyonda yok yok…

   

  Bahar tazeliğinde ürünler

  Doğayı yansıtan desenler ve renklerle skalasını oldukça geniş tutan Dagi, tasarımları ile kadınların içlerinde neşe ve enerji yaratıyor.Konforlu ve yumuşak kumaşların yenilik ve stil ile birleşmesiyle tüm beklentileri karşılayan koleksiyon; iç giyim tutkunlarını renkli bir dünyaya sürüklüyor.

  Rahatlıkları kadar feminen duruşları ile de kadınların vazgeçilmezi olan çiçek desenli ürünler her vücut tipinde zarif ve dikkat çekici görünümler yaratıyor. Nostaljik ve çiçekli tasarımların modernize edilmesiyle hazırlanan Dagi renkli iç giyim koleksiyonu ile kışın rehavetini üzerinizden atıp, baharın gelişini kutlayın.

   

  Dagi ürünlerine tüm Dagi mağazaları ve http://www.dagi.com.tr  adresinden ulaşabilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir