Casting Crème Gloss ile saç boyama korkusunu yenmeyen kalmayacak!

  Genç kızların saç boyama tercihlerini değiştiren Casting Crème Gloss, trendleri takip eden ve saçlarında doğal renk değişimleri yapmayı seven genç kızların arasında hızla yayılıyor. İlk denemeden sonra saç boyama korkularını bir kenara bırakan genç kızlar yumuşacık, parlak ve doğal renkli saçlara kavuşuyorlar.

  L’Oréal Paris’in saç boyama korkusunu bir kenara bıraktıran saç boyası Casting Crème Gloss, genç kızların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Genç ve başarılı oyuncu Hande Erçel’in de saç boyama korkusunu yendiği ilk saç boyası olan Casting Crème Gloss, her geçen gün daha fazla genç kızın korkularını yenmesine yardımcı oluyor.

  Casting Crème Gloss amonyaksız içeriği ve Arı sütü ile zenginleştirilmiş formülüyle saçları yoğun bir şekilde besleyip yumuşacık olmasını sağlıyor. Saçlarının yumuşak olmayacağından, doğal görünmeyeceğinden ve sürekli boyamak zorunda kalacağından korkanlar süper parlak ve doğal bir saç rengine sahip olmanın tadını çıkarıyorlar. www.bizidurduramaz.com adresine Casting Crème Gloss hakkında yorumlarını bırakanlar sayesinde daha fazla genç kız bu korkularını yenmeye devam ediyor.

  Sadece 28 şampuanlamaya kadar kalıcı formülüyle özgürce saç boyamaya imkan veren L’Oréal Paris Casting Crème Gloss’un, 6354 Toffee Karamel, 7304 Bal Karamel, 732 Krem Karamel ve Hande Erçel’in de seçimi olan 680 Bronz Kahve renkleri ile birlikte toplamda 18 farklı renk seçeneği, genç kızların kendilerine yeni ve doğal bir imaj yaratmalarına yardımcı oluyor.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir