ÇANTA TRENDİ: CELİNE TRAPEZE MODELİ

  Bugünkü yazımızda çanta dünyasını daha yakından inceleyeceğiz ve sezona damgasını vuran ve çanta denildiğinde herkesin aklına gelebilecek kadar popüler olan bir modeli inceleyeceğiz: Trapeze çanta.

  Ünlü bir marka olan Celine markasının geçen sezona damgasını vuran ve etkisini şiddetle bu sezonda da hissettiren çanta modeli olan trapeze çanta, geometrik şekilde formu sebebiyle dikkat çekici bir aksesuar haline dönüşmektedir. Özellikle dışa açılan kanatları ile farklı bir hava yakalayabileceğiniz bu modeli isterseniz kanatlarını içeri doğru katlayarak da kullanabilirsiniz.

  TREND PARÇA: MİNİ BOY TRAPEZE ÇANTALAR
  Mini boy çanta akımının bu sezon tartışmasız moda olduğunu belirtebiliriz. Bu moda akımının etkisi ile trapeze çanta trendinin de mini bot versiyonlarının hayli popüler olduğunu belirtmek mümkündür. Bunun haricinde büyük boy çanta sevenler için large boyutu da mevcut olan Celin trapeze modeli, popülerliğini gelecek sezonda da devam ettirecek gibi durmaktadır. Hem rahatlığı hem de şık duruşu ile kadınların şimdiden vazgeçilmez parçası haline geldi bile!

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir