Bir Kırmızı Pantolona Beş Farklı Kombin

  Bu sezonun en iddialı renklerinden birisi olan kırmızı, sokak modasını kasıp kavurmaya devam ediyor! Hem enerjisi yüksek hem de iddialı bir renk olan kırmızı, şık ve rahat olmanın en çabasız hali olarak çoğu yerde bizi kurtarıyor. Peki, bir kırmızı renk pantolonu kaç farklı şekilde kombinleyebilirsiniz? İşte kırmızı pantolon ile hayat kurtaran kombinler dosyası…

  İddialı ve göz alıcı bir renk olan kırmızı rengi pantolonda tercih ettiğinizde ister şık isterseniz de spor bir kombin oluşturma imkanı bulacaksınız. İlk kombin önerimiz ise şüphesiz sezonun en iddialı trendlerinden birisi olan volanlı pantolonlardan yana.  Uçları volanlı bir kırmızı pantolon ile ister sade, ister sevimli, ister iddialı bir forma rahatlıkla bürünebilirsiniz.

  Kırmızı pantolonunuz ile spor bir görüntü oluşturmak istiyorsanız tişört ve spor ayakkabı ikilisine yer vermelisiniz.

  Kırmızı pantolon ile ofis şıklığı yakalamak için bir topuklu ayakkabı ve bir ceket yeterli olacaktır.

  İddialı bir ayakkabı ile kırmızı renk pantolonunuzu bir arada kullanarak gündüz arkadaş buluşmalarına herhangi bir doğum günü partisine ve akşam arkadaşlarınız ile gece gezmesine rahatlıkla gidebilirsiniz.

  Desenlerin gücünden yararlanarak kırmızı pantolonunuz üzerine desenli bir parça seçebilirsiniz. Bu seçimde dikkat etmeniz gereken nokta ise ayakkabınızın olabildiğinde sade gözükmesine özem göstermek ve iddialı ayakkabı modellerinden uzak durmak.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir