Bahçenizi Yaz Konuklarınız İçin Hazırlayın

  Bahçenizi Yaz Konuklarınız İçin Hazırlayın

  Yaz akşamlarının sıcak atmosferi, konuklarınızla bahçede hoşça vakit geçirmeniz için harika bir ortam sağlar. Demlenmiş çay eşliğinde çardakta uzun sohbetler, okey, tabu veya tavla gibi eğlenceli oyunlar, etrafta kısa yürüyüşler… Bahçenizi geçireceğiniz en güzel yaz akşamları için hazırlayın.

  Dekoratif Aydınlatma 

  Çarpıcı bir bahçe için dekoratif aydınlatma ürünleri seçin. Dış mekana estetik bir hava vermenin ilk yolu hoş ve yumuşak bir aydınlatma yaratmaktır. Partiler ve davetleriniz için bahçenizdeki ağaçlara asacağınız fenerler, masalara dağıtacağınız şık tealight mumluklar, enerji lambaları gibi temel aydınlatmayı destekleyen aksesuarlar da tercih edebilirsiniz.

  Yol kenarlarını ve ağaçların çevresini şık bir şekilde aydınlatmak için kullanacağınız ledli gömme armatürler, aynı zamanda oldukça hesaplıdırlar.

  Süs Havuzları

  Alanınıza uygun büyüklükte satın alacağınız plastik havuz tekneleri, sizi fazla masrafa sokmadan bahçenizin havasını bir anda değiştirecektir. Zevkinize göre seçeceğiniz fıskiye ve aksesuarlar ile suyun rahatlatıcı sesi ve görüntüsü, bahçenizdeki keyifli atmosfere katkı sağlar.

  Özel Alanlar

  Bahçenizde aileniz ve konuklarınız için buluşma alanları yaratın. Bodur ağaçlarla ya da doğal taşlarla çevreleyeceğiniz  masalar ya da çardaklar koyu sohbetler için en ideal seçeneklerdir. Zemin için ahşap yer kaplamaları kullanabilirsiniz. Kağıt ve board oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız, masanızın yakınına bir aydınlatma direği yerleştirmelisiniz.

  Renk Harmonisi

  Rengarenk çiçeklerle bezeli bir bahçede vakit geçirmek herkesi neşelendirir. Bahçenizde çiçeklerinizi çeşitli gruplar halinde yerleştirerek bahçe tasarımınızı hareketlendirebilirsiniz. Bahçe duvarlarınız için sarmaşıklar, son derece egzotik bir hava verecektir. Bunun dışında duvara monte edebileceğiniz saksılar ile de benzer bir hava yakalayabilirsiniz. Göz alıcı ve güzel kokan çiçeklerin etrafına koyacağınız renkli armut puflar, yorgun geçen bir günün ardından herkesi rahatlatacaktır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir