Ayakkabı Trendi: Metal Burunlu Ayakkabılar

  Metalik renkler son yıllarda moda dünyasının yakından takip ettiği trendlerden birisidir. Bu trendin bir yansıması olan metal burunlu ayakkabılar da günlük kombinlerden ofis stiline ve hatta davet şıklığına kadar her alanda kurtarıcınız olabilecek trend ayakkabı modellerinden birisi. Hatta ünlü ayakkabı markalarının yeni sezon koleksiyonlarına baktığımızda da metal burunlu ayakkabıların yine çok popüler olduğunu görebiliriz. Peki, metal burunlu ayakkabıları nasıl kombinleyebiliriz?

  Eğer tercihiniz günlük bir kombinden yana ise ve spor bir tarzınız varsa; metal burunlu ayakkabılar ile tarzınıza şık ve farklı bir dokunuş yapabilirsiniz. Özellikle metal burunlu sivri burunlu babetler havalar biraz ısındığında sokak modasında sıkça göreceğimiz parçalar arasında olacak.

  Eğer metal burunlu ayakkabılarınızı ofis stilinde tercih edecekseniz metal burunlu Oxford tipi ayakkabılar tam size göre! Hem rahat, hem tarz hem de oldukça kullanışlı olan bu ayakkabı modeli; en basic parçalardan oluşan bir ofis stilini bile sade ve şık bir hale getirebilir.

  Eğer metal burunlu ayakkabıları gece şıklığında ya da bir davette tercih edecekseniz; sivri burunlu ve ince topuklu stilettolar sizin için ideal bir tercih olacaktır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir