Ayakkabı Modası: 2017 Yazının En Trend Modelleri

  2017 yaz sezonunu ortaladığımız şu günlerde geriye dönüp baktığımızda 2017’ye damgasını vuran ayakkabı trendlerinin farklı ve çeşitli modellerden oluştuğunu görüyoruz. Yeni sezona ilham olması açısından gelin 2017 ayakkabı trendlerine birlikte göz atalım:

  Saten Ayakkabılar

  Bu sezon saten ayakkabıların sezonu oldu desen yanılmış olmayız. Hem spor ayakkabılarda hem de terlik ve topuklu ayakkabılarda hâkimiyetini ilan eden saten kumaşlar, ayakkabıda şıklık arayanların ilk tercihlerinden birisi oldu. Özellikle pembe ve nude tonları bu trend içerisinde en sık kullanılan renkler olarak karşımıza çıkmış durumda.

  Blok Topuklar

  Kısa kalın topuklar bu sene moda olduğundan beri hepimiz rahat bir nefes aldık diyebiliriz. Rahatlığın ön planda olduğu ve günlük kullanıma son derece uygun olan blok topuklar, kısa ve küt olmaları ile tarzınıza farklı bir hava da katıyor.

  Çiçek ve Nakış

  Bu sene nakış desenine doyduk desek abartmış olmayız. Neredeyse her parçada karşımıza çıkan nakış işlemeleri 2017 ayakkabı modasına damga vurmayı geçtik resmen imza attı. Ayrıca nakış deseni ile birlikte yaz sezonunun değişmez detayı olan çiçek deseninin de popülerliği yine ön planda.

  Düz Taban Terlikler

  Terlik modası bu sezon altın çağını yaşıyor. İlk çıktığında hepimizin biraz garipsediği bu trend, rahatlığı ile kısa sürede sokak modasını ele geçirdi ve 2017 yılının ayakkabı trendleri arasında kendisine ilk sıralarda yer edindi.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir