Category: Tesettür

Tesettür Giyim

Tesettür giyim inancı gereği bazı kadınların tercih ettiği giyim şeklidir. Bu tarzda kadınlar vücudun bazı kısımlarını kapatmakla hükümlüdür. Bütün insanların, inancına, giyim şekline saygı duyulmalıdır. Biz de "modanın kalbi burada atıyor" sloganıyla web sitemizde tesettürlü kadınlarımız için de bir yer ayırdık. Bu sektör son yıllarda inanılmaz bir hız yakalayarak dünya modasında da yerini almayı başardı. Türkiye bu sektörün öncü ülkelerinden biri haline geldi. Bütün dünyaya satış yapan modanisa.com yakaladığı satış rakamlarıyla moda dünyasının başarılı markalarından biri olmayı başardı. Tesettür kıyafetler arasında yer alan parçalara örnek olarak, abayalar, tunikler, feraceler, türbanlar, şallar, eşarplar ve s gösterile bilir. Burada yayınlayacağımız yazılarda tesettür modasını yakından takip edecek, başarılı markaların yeni koleksiyonlarını, aynı zamanda dünya modasındaki yeniliklere yer vereceğiz.

E Tesettür

https://www.e-tesettur.com.tr/ sektörün eskilerinden ve en başarılı olanlarından sayılır. Sitede her türlü şık ve modern parçalara yer veriliyor. Google arama rakamlarına baktığımızda e-ticaret alanında önemli bir yer kapladığını görebiliriz. Tesettür giyimin bir çok önemli markasının satışa sunulduğu bu pazaryerinde sizde kendi zevkinize uygun ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Abiye elbiselerden, dış giyime, büyük bedenden spor giyime kadar envai çeşit ürün gamına sahip olan site kullanıcılara hizmet vermeye devam ediyor.

Tesettür Gelinlik

Bütün kadınlar gibi tesettürlü kadınlarımız da en özel, en mutlu gününde şık olmayı, tarzına, zevkine uygun gelinlik bulmayı hak ediyor. Önceleri tek tip gelinlik modelleri, ve gelin duvağı tarz olan kadınların üzülmesine neden oluyordu. Ama artık bu sektörde son modayı takip eden gelinlik markaları, aynı zamanda da özel tasarım yapan tasarımcılar kadınların yüzünü güldürüyor. Tesettür gelinlik modelleri satan markalar arasında en önemli yer tutan https://www.osmanlimoda.com sitesi bu işte gerçekten çok başarılı. Burada el işi kumaşlardan üretilen gelinlik modellerinden, prenses, balık, a kesim, pelerinli, romantik, güpür, taş işlemeli ve s. bir çok tarza ulaşabilirsiniz.

Tunik

Tesettürlü kadınların en çok tercih ettiği kıyafet parçalarından birisi tuniklerdir. Hem pantolonlarla, hem de eteklerle kolayca kombinlenebilen bu parçalar şık ve rahat bir kullanım sunuyor. Hem günlük giyim için spor tunikler, hem de gece davetleri için şık tunikler tasarlanıyor. Kombin yaparken seçilen renklerin ve kumaşlarına uygunluğuna dikkat etmekte fayda var. Sade ve gözalıcı kombinler olşturmak için ton sür ton tekniğini kullanabilirsiniz. Sefamerve Tunik google'da en çok aranan kelimeler arasında yer alıyor.

Ferace

Ferace eski dönemlerde de tercih edilen giyim parçalarından biridir. Erkekler tarafından da giyilen bu ürün zamanımızda daha çok tesettürlü kadınların dış giyim olarak kullandığı bir kıyafet haline gelmiştir. Feraceler giysilerin üzerine giyinilen, mont benzeri daha hafif kumaşlardan üretiliyor. Düğmeli, fermuarlı, dantelli, payetli, kapüşonlu gibi bir çok modeli üretilen farklı zevklere hitab eden feracelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tesettür Abiye

Şık gecelerin vazgeçilmezi olan abiye elbiseler. Tesettürlü kadınlarımız için de göz alıcı abiye elbiseler tasarlanıyor. Bu alanda her ne kadar modern ve modaya uygun ürünler bulmak zor olsa da, son zamanlarda tasarım elbiseler üreten web sitelerine rastlıyoruz. Tesettür abiye elbiselerin hem kumaş hem de model olarak her zevke uyan modelleri tasarlanıyor. Volan kollu, kuyruklu, payetli, dantelli, sim detaylı, piliseli modeller olduğu gibi düz renkler ve ya desenli kumaşlara da rastlıyoruz.