Category: Ayakkabı

Ayakkabı

Modern kadının vazgeçemeyeceği 2 aksesuar var. Bunlardan biri ayakkabılar diğeri ise çantalardır. Şık, lüks bir ayakkabı gördüğünde hiç bir kadın kayıtsız kalamaz. Gardrobunda kaç çift olursa olsun almasa dahi bir göz atmak ister. Bütün kombinizi tamamlayan, şık görünümünüz için olmazsa olmaz olan ayakkabılar hakkında merak edilenleri yazdık. Bütün vücudumuzun ağırlığını taşıyan ayaklara iyi bakmamız şat. Rahat ve kaliteli bir seçim yapmak ayak sağlığımız için çok önemli.

Topuklu Ayakkabı

Topuklu ayakkabıların M.Ö 200'lü yıllarda ortaya çıktığı düşünülüyor. İlk üretim sebebi olarak, erkeklerin at binemesi zamanı ayakların üzengide rahat durması, kasaplar kanlardan korunmak ve s. gösteriliyor. Kadınlar için şık bir görünüm sunan topuklu ayakkabıların üretimi ise ilk defa 1533 yılında gerçekleşmiştir. Topuklu ayakkabı her ne kadar kullanım rahatlığu sunmasa da kadınların vazgeçilmezi arasında yer alıyor. Kısa boylu kadınlar için hem boylarını daha uzun göstermek hem de daha ince bir duruş sergilemek çin biçilmiş kaftan. Bonus olarak topuklu ayakkabıları giyerken daha düzgün bir yürüyüş şekli sergilenebiliyor.

Ayakkabı Dünyası

Ayakkabı dünyası internet aramalarında moda sevdalılarının en çok aradığı web sitelerinden birisidir. Uygun fiyatlı trend ürünler sunan bu web sitesi müşterilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Hızlı modayı takip ederek ürünlerini her zaman güncel tutan www.ayakkabidunyasi.com.tr/ kadınların radarına girmiş gibi gözüküyor.

Spor Ayakkabı

Önceleri sadece günlük olarak tercih edilen spor ayakkabıları artık çok şık gece davetlerinde de görebiliyoruz. Spor şıklık son dönemlerde revaçta. Spor ayakkabılar sundurğu rahatlık ve genç görünümü sebebi ile modern kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Spor ayakkabıların çeşitleri arasında, sneakerlar, yürüyüş ayakkabıları, koşu ayakkabıları yer alıyor.

Ayakkabı Delisiyim

Ayakkabı delisiyim eminim bir çok kadının kullandığı bir tabirdir. Ve kadınların tercihleri arasında yer alan önemli e-ticaret sitelerinden birisinin sloganı olmuş durumda. http://www.delisiyim.com/ web sitesini mutlaka duymuşsunuzdur. Web sitesinde bin bir çeşit son moda ayakkabılara ulaşmanız mümkün. Topuklu ayakkabılar, dolgu topuk, stiletto, babet, çizme, bot ve s. modellerle sizlere hizmet veriyor.

Erkek Spor Ayakkabı

Buraya kadar sadece kadınlardan bahsettik. Tabi ki erkeklerin de önemli aksesuarlarından biridir ayakkabılar. Şık, sağlam bir modelle kombininizi tamamlamanız bütün görüntünüzü etkileyecektir. Erkekler daha çok rahat spor ayakkabıları tercih etmeyi seviyorlar. Bunun nedeni muhtemelen daha çok hareketli işlerde çalışmaları. ve daha çok ayakta kalma süreleri olduğu içindir. Erkek spor ayakkabı modellerinden en çok tercih edilenler arasında puma, reebook, hummel modellerini söyleyebiliriz. Modamanyayı takip ederek en güncel moda haberlerine en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Defileleri takip ede, markaların yeni koleksiyonlarını, en yeni ürünleri inceleyebilirsiniz. Bunun dışında hangi parça ile hangi ürün kombinlenir detaylı bir şekilde sizlere sunmaya devam edeceğiz. Nereye giderken nasıl giyinilir, gece davetlerine nasıl hazırlanılır, gündüz partilerine nasıl makyaj yapılır bu konuların incelmeye devam edeceğiz.