Yılın Ödüllü Parfümleri

Yaz sıcaklarının tabiri caizse birdenbire bastırdığı şu günlerde kendinize serin ve cool bir parfüm arayışında iseniz, her sene geleneksel olarak parfüm sektörünün en iyilerinin seçildiği The Fragrance Foundation Awards 2017 ödül töreninden ilham alabilirsiniz. İşte bu yıla damgasını vuran ve ödül kazanan en iyi parfümleri…

Sweet Like Candy by Ariana Grande

Genç popçu Ariana Grande’nin kendi adı ile çıkardığı bu parfüm tıpkı sanatçının kendisi gibi oldukça tatlı ve şekerli. Tozpembe rengi ve geometrik şekliyle tasarımını da çok sevilen bu parfümde böğürtlen, vanilya ve bergamot notaları duyulara hitap ediyor.

Victoria’s Secret Crush

En iyiler listesinde Victoria’s Secret olmazsa olmaz di mi? Victoria’s Secret Crush, 2017 yılının en çok sevilen ve tercih edilen parfümlerinden birisi.  Manolya, pembe şakayık, pembe biber ve ashoka çiçeği karışımıyla duyularınıza sonuna kadar hitap eden başarılı bir parfüm.

Yves Saint Laurent Mon Paris Eau de Parfum

YSL markasının bu parfümünün üst notalarında çilek, böğürtlen, armut ve portakal kokuları yer alıyor. Çiçeksi ve şekerli parfüm sevenler için bu koku inanılmaz!

Tom Ford Soleil Blanc

Unisex parfüm olarak satılan Tom Ford Soleil Blanc, tam bir yaz kokusu! Baharat notalarının ön planda olduğu kokuda pembe biber, karanfil, bergamot, yasemin, tonka fasülyesi, acı badem ve hindistancevizi sütü kokuları parfümün en dikkat çeken notaları arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir