Yılbaşı Makyaj Önerileri

2016’yı geride bırakmaya hazırlandığımız şu günlerde hepimizi yeni bir yılı karşılamanın heyecanı sarmış durumda. Eski yılı geride bırakmanın ve koca bir yılda yaşananların kısa bir özetini yaparken aynı zamanda yılbaşı planları için şimdiden hazırlıklara başlanmış durumda. Peki yılbaşı gecesi hem doğal hem de doğru bir makyaj yaparak güzelliğinizi ön plana çıkarmak ve gecenin yıldızı olmak ister misiniz?

İşte yılbaşı için doğru makyaj önerileri yazı dizimizde ilk ele alacağımız ten rengi olan esmer tene uygun yılbaşı makyaj uygulamaları…

Doğallıktan vazgeçmeyin

Yılbaşı gecesi de sezonun trend makyaj uygulaması olan doğallıktan yana iseniz, tek renk kullanarak tüm bakışları göz makyajınızda toplayabilirsiniz. Mavi ya da yeşil bir göz makyajı, esmer teninizde bakışlarınıza vurgu yapacak ve hem doğal hem de doğru bir makyaj ortaya çıkacaktır.

esmer-tenliler-icin-makyaj-onerileri-1-1

Safirin gücü

Yılbaşı gecesi makyajınızda biraz da olsa parıltı kullanmaktan yana iseniz;  taş tonlarında ve safir renginde simli farları denemelisiniz. Esmer teniniz ve safir renginde simli far, gecenin parlayan yıldızı olmanıza yetecektir.

esmer-tenliler-icin-makyaj-onerileri-3

Siyah göz makyajı

Kimine göre çok koyu gelse de, siyah göz makyajı esmer tende kadınlara en çok yakışan makyaj uygulamalarından birisidir. Siyah bir göz makyajını nude tonlarda mat bir ruj ile tamamlayarak dengeli bir makyaj elde edebilirsiniz.

esmer-tenliler-icin-makyaj-onerileri-4

Dumanlı göz makyajı

Kulağa çok klasik gelse de dumanlı bir göz makyajını dudak parlatıcısı ile tamamlayarak teninizin bronzluğunu ortaya çıkarabilirsiniz.

esmer-tenliler-icin-makyaj-onerileri-5

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir.