Yeni Sezonda Çok Moda: File Trendi

  Sokak modasında son zamanlarda hepinizin sıkça gördüğünüz bir trend,  2017 yılına damgasını vuracağa benziyor: file trendi. Hollywood ünlülerinden sokak modasına yön veren birçok modacıya kadar herkesin en az bir kere şans verdiği file trendi, kendisini en güzel file çoraplarda ifade ediyor. File çorap denildiğinde vamp ve dikkat çekici bir görüntü oluşturmaktan çekinenler ise bu trendin günlük hayata uyarlanma şekillerine bakıp ilham alabilirler.

  File çoraplar, sezonun rahat ve cool tavrına uygun olarak vamp ve iddialı görüntüsünden çıkarak daha spor bir görüntüde kendilerine yer buluyor. Özellikle boyfriend ya da mom jean pantolonların altına tercih edilen ve ister pantolondaki yırtıkların altında isterseniz de açıkta kalan bileğinizde gösterdiğiniz file detaylar, kombininize farklı bir hava ve cool bir tavır kazandırıyor.

  File çorap detayını sadece gündüz kombinlerinizde değil, gece bir davette ya da şık bir eğlence de kullanabilirsiniz. Diz altında kalem formda bir elbiseyi küçük baklavalı file çoraplar ile tamamlayarak hem sınırında bir iddia, hem de şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir