YENİ SEZON TRENDİ “TRACK PANT”

Moda dünyasında bu sezon gündeme gelen giysiler, bütün kadınların rahatlığını düşünerek tasarlanmış gibi görünüyor. Kadınların yüzünü de güldüren bu trendler, hem şıklık hem de rahatlık vadediyor.
Terlikler ve platform topuklar, geçtiğimiz dönemlerde uzun süre moda gündeminde yer alarak, kadınları rahat ettirmişti. Şimdi ise kadınların favorisi olacak olan ve ”track pant” adıyla anılan, eşofman pantolonlar moda dünyasına hızlı bir giriş yapmış durumda.
Oldukça konforlu bir ürün olan eşofman pantolonlar, kumaş pantolonlar kadar şık ve kaliteli bir kumaşa ve görünüme sahip. Her zaman giymekten keyif aldığımız eşofmanların verdiği konforu veren ve yanlarında bulunan çizgi detayları ile şıklığın değişik bir ifadesi olan eşofman pantolonlar, blazer ceketlerle kullanılınca ciddi ve etkili bir görünüm yakalamanızı sağlıyor. Neşeli ve sportif bir görüntü yakalamak istediğinizde ise, devreye günlük salaş tişörtler ve denim ceketler giriyor. Yeni sezonda konforunuz ve şıklığınız bir adım yanınızda olsun istiyorsanız, eşofman pantolonlar gardırobunuzda mutlaka yerini alması gereken parçalardan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler

www.modamanya.net, Yemliha Toker Projesidir